головна » статті

«Чарівні мелодії» втретє в Бердянську

31.10.2019

У нашому місті відбувся ІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівні мелодії». Проходив протягом трьох днів – 25-27 жовтня – на базі Центру  культури та мистецтв «Нафтохімік».

Серед засновників та організаторів фестивалю – відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради, Національна хореографічна спілка України, Національна спілка художників України, Центр мистецтва і культури «Чарівні мелодії» (Запоріжжя).

На фестиваль з’їхалися  обдаровані діти та молодь з усіх усюд. Мета заходу – популяризація українського музичного, образотворчого, хореографічного та театрального мистецтва, обмін досвідом педагогів у системі естетичного виховання дітей та молоді. Саме в цих жанрах і змагалися юні учасники фестивалю.

– Ми хотіли  порадувати дітей і вчителів присутністю на фестивалі відомої людини, – розповідає директор ЦМіК «Чарівні мелодії» Ірина Володимирівна Морозова. – І така людина відгукнулася, це Григорій Миколайович Чапкіс – народний артист України, почесний професор Національного університету культури і мистецтв, професор Київського університету ім. Бориса Грінченка; член Національної спілки хореографів України, кавалер ордена Святого Станіслава, володар премії та золотих медалей «Людина третього тисячоліття», «Золотий фонд нації»; член журі першого телепроекту «Танці з зірками» та інших. Справжня людина-легенда! Усі члени журі – провідні фахівці, заслужені діячі мистецтва і культури України та зарубіжжя. Вони дійсно професіонали свого діла, тож ми вдячні їм за згоду працювати на нашому фестивалі! 

Гран-прі фестивалю отримав Єгор Хоменко (номінація «Театральне мистецтво»), в номінації «Музично-теоретична композиція» – Аніта Морозова, «Естрадний вокал» – Ліза Михайловська. 

Головний грошовий приз від директора фестивалю – 1000 грн отримала Поліна Кудряшова (номінація «Естрадний вокал», на фото). Вона підкорила журі своєю артистичністю та професіоналізмом. Серед переможців також є і бердянські колективи «Шанс» (Оксана Черкез) та «До-Мі-Солька» (Наталя Добряк).

Отже, третій Міжнародний завершено. До зустрічі на четвертому, який відбудеться 1-3 травня 2020 року в Бердянську!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама