головна » останні новини

«Маршрут безпеки» у художньому музеї

14.11.2019

Бердянський художній музей ім. І. І. Бродського вкотре приймає гостей. Цього разу ними стали студенти нашого міста з професійно-технічних закладів, ліцеїв, коледжів.

Так, 6 листопада відбулася інтерактивна гра-виставка «Маршрут безпеки», організаторами якої були: громадська організація «Сяйво надії», відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та клуб «Маяк».

Мета заходу – надати правдиву, лаконічну та
офіційно затверджену інформацію щодо того, які життєві ситуації є небезпечними з точки зору інфікування ВІЛ, а які є безпечними та не призводять до цього. Учасники повинні бути обізнаними щодо профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ, а також сформувати толерантне ставлення до людей, які живуть з цим.

«Маршрут безпеки» включає в себе п’ять станцій, на яких студенти обговорювали певні проблеми: станція 1 – шляхи передачі ВІЛ; станція 2 – ВІЛ/СНІД: запитання і відповіді; станція 3 – поруч із тобою; станція 4 – твоє життя – твій вибір; станція 5 – захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції. Захід не обійшовся без кави-брейку. Було запропоновано переглянути ролик «Вірус імунодефіциту: чому в Україні так багато заражених?», після чого усі присутні заповнили анкету для опитування. Учасники отримали порцію нових знань, захід завершився врученням сертифікату.

Вікторія ГРИЦАЙ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама