головна » статті

«Оленятку» – 50!

14.10.2013

Вже півстоліття у селі Миколаївка працівники дитячого садка «Оленятко» сіють у душі маленьких дітлахів усе те добре, світле і вічне, що є у людині. Вагомий ювілей колектив дитсадка та його вихованці зустріли сонячного ранку 8 жовтня. Як і на кожному дні народження, було все – і гості, і подарунки, і святковий торт.  

Із захопленням малеча чекала на початок святкового концерту, адже його проведенню передувала копітка праця: діти вчили пісні та вірші, готували танок, прикрашали зал, разом із татами й мамами підбирали гарне вбрання… З неменшим нетерпінням початку урочистостей чекали і батьки, з ледь вловимими нотками смутку відчуваючи, що їхні крихітки стають дорослішими, серйознішими і більш самостійними.

Але найбільше, напевне, хвилювалися вихователі дитсадка, хоча за святковою метушнею цього зовсім не було помітно. Колектив «Оленятка» складається із справжніх професіоналів своєї справи, невтомних трудівниць – завідуючої Н.С.Гетало, вихователя С.В.Кутової, помічника вихователя Р.П.Лаптєвої, музичного керівника В.А.Браїлко та кухаря Л.О.Харченко. Саме на їх адресу звучало багато теплих слів та найщиріших побажань.

Привітати іменинників до гостинного дитсадка завітали голова районної ради С.М.Фролов, голова райдержадміністрації В.П.Чепурний, депутат Запорізької облради В.Г.Куз-нєцов, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.М.Липський та методист відділу освіти РДА Л.В.Смикалова. Добра, процвітання, успіхів у роботі та злагоди побажали вони викладацькому колективу, а дітям приготували іграшки та солодкі подарунки. Сільський голова В.Ф. Тимків нагородив Почесними грамотами вихователів «Оленятка» й вручив грошові премії за сумлінну роботу. А директор Миколаївської школи Л.С.Тахтаджиєва подякувала працівникам дитсадка за те, що завдяки їм до школи приходять чудово підготовлені діти.

З квітами та поздоровленнями завітали й колеги-вихователі з інших дитсадків району, випускники «Оленятка».

Завідуюча дитячим садком Н.О.Гетало, яка присвятила вихованню дітей 29 років, подякувала за всі вітання і в свою чергу побажала, щоб діти були здоровими і завжди радували своїх батьків, а вихователям – творчих злетів і нових здобутків.

– Вже понад три тисячі дітей стали випускниками нашого дитсадка і упевнено пішли до шкільного світу знань, а далі сміливо вступили у доросле життя, – звернулася до присутніх Надія Олександрівна. – Багато хто з них стали лікарями, вчителями, працівниками сільського господарства, поважними і знаменитими людьми. Зараз у дитсадку 27 вихованців, ще 14 чекають своєї черги. У них усе попереду, і ми обов’язково допоможемо їм стати гарними, розумними і добрими людьми.

Н.О.Гетало вручила Почесну грамоту за сумлінну роботу музичному керівнику В.А. Браїлко. Таку ж відзнаку передадуть помічнику вихователя, що віддала улюбленій справі 35 років, а зараз знаходиться на заслуженому відпочинку, К.О.Денисенко, яка, на жаль, не змогла прийти на свято.

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували тих вихователів, яких уже немає з нами. Це Олена Віталіївна Берстнєва, Валентина Максимівна Камликова, Наталя Юхимівна Матюшкіна, Любов Іванівна Акуленко, Софія Іванівна Бухтій, Світлана Сіярівна Муратова, Людмила Степанівна Мільготченко та Марія Іванівна Подвєзько. Їх імена золотими літерами внесені до славної історії «Оленятка» та виховання дітей у Миколаївці.

На завершення свята вихованці дитячого садка загасили свічки на святковому торті. З днем народження, «Оленятко»!

Марина Галаган

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама