головна » останні новини

«Топ-Топ» крокує Бердянськом

27.06.2019

З 14 по 19 червня у Бердянську проходив ХХІV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Топ-Топ”, у якому взяли участь понад 400 дітей та підлітків віком від 4 до 25 років з різних міст та областей України (Дніпро, Запоріжжя, Приморськ, Васильківка та інші) і, звичайно ж,  з міста Бердянськ та Бердянського району.

Діти демонстрували свої таланти у різних жанрах. Окрім конкурсних програм, для учасників була організована різноманітна програма для відпочинку. Закриття фестивалю та нагородження учасників і переможців проходило у міському Палаці культури. 

Гран-при фестивалю отримав колектив «Фольклорні іскриці» недільної школи Васіл Левски Болгарського товариства «Родолюбіє» з Бердянська (керівник Валентин Василєв, на знімку внизу).

Спеціальним призом від Міністерства культури України за автентичне виконання пісні нагороджена Олександра Третьякова з м.Бердянська.

А бердянка Мирослава Руденко за свій хореографічний номер “Сила слова” отримала спеціальний приз від Департаменту культури, туризму, національностей і релігій Запорізької державної обласної адміністрації.

Спеціальний приз від президента Всеукраїнського фестивалю дістався Зразковому колективу спортивного бального танцю «Едельвейс» м.Бердянська (керівник Юлія Курдюм).

Журі також відзначило й інших конкурсантів — в усіх номінаціях були визначені найкращі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама