головна » статті

«Вчителько моя, зоре світова»

10.10.2019

В актовій залі Бердянської районної державної адміністрації урочисто, з музикою та піснями щиро привітали з професійним святом вчителів шкіл району та дошкільних навчальних закладів.

Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик (вчитель з майже 30-річним стажем) у вітальному слові відзначила педагогів району як людей, для яких творчість і праця злилися в сенс життя і які щодня крокують назустріч відкриттю невідомого та незвіданого.

Педагогів району також привітали перший заступник голови БРДА Геннадій Бєлогуров та Юрій Люцканов, помічник народного депутата України О.С. Пономарьова, який вручив колективам всіх дитячих садків та шкіл району солодкі подарунки.

Дипломи лауреатів ра-йонної педагогічної премії 2019 року отримали Оксана Орляк (Новотроїцька школа), Тетяна Костова (Троянська школа) та Юлія Малієнко (Андріївська школа).

Почесні грамоти Бердянської районної ради за успіхи на ниві освіти отримали Олена Ашифіна, Лариса Бойко та Людмила Банжукова (Андріївська школа), а також Сергій Васильченко (Новотроїцька школа), Наталя Кюрчева (Андрівська школа), Галина Нехайчук (Дмитрівський ДНЗ «Ромашка»), Віта Сушко (Новотроїцька школа) та Альбіна Жеребцова (Новотроїцький ДНЗ «Теремок»). 

Почесні грамоти БРДА отримали Олена Бобровська (Андріївський ДНЗ «Джерельце»), Олексій Засипко, Світлана Колєснікова (Андрівська школа), Віталій Котляр, Світлана Коцарєва (Дмитрівська школа), Тетяна Хайло, Тетяна Пономарь (Андріївська школа), Сергій Сушко та Геннадій Тєлькі (Новотроїцька школа).

Вчителів привітав і вручив подяку департаменту освіти і науки Запорізької облдерж-адміністрації   начальник відділу освіти, культури та архівної справи Бердянської РДА Олександр Макаревич Людмилі Карі (Троянська школа), Альоні Васильєвій та Юлії Малієнко (Андріївська школа).

Цьогорічних педагогів-ювілярів Ларису Котляр (Троянська школа), Людмилу Маврову (Троянський ДНЗ «Сонечко»), які присвятили своє життя вихованню підростаючого покоління, привітав депутат Запорізької обласної ради Микола Волошин. 

Педагогів – майстрів своєї справи привітали словами і подарунками також депутати Бердянської районної ради Владислав Авсеєвич, Микола Ліщук, Тетяна Солонина та Володимир Тарак, голова Бердянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Шевченко.

В привітаннях – слова подяки педагогам за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.  І нехай засіяна невтомною працею освітянська нива зростає новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами.

Гості свята побажали «іменинникам» міцного здоров’я, щирої радості, творчої наснаги та нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.                

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама