головна » статті

“ОПАЛу” — 25 років

12.09.2013

Нещодавно Осипенківський професійний аграрний ліцей відсвяткував 25 років з дня створення. Саме

у вересневі дні чверть століття тому розпочав працювати перший заклад з професійної підготовки кадрів для сільського господарства. Тоді він мав назву СПТУ №61, а вже в 21 сторіччі отримав нову назву “ОПАЛ”. За цей час у навчальному закладі пройшли підготовку кілька тисяч фахівців, які працюють

на підприємствах та фермах Бердянського району та у різних куточках нашої країни. З нагоди ювілею

у “ОПАЛі” провели урочисте зібрання. 

 

Привітати колектив закладу-ювіляра прийшли почесні гості. Грамоти та привітання від депутатів Бердянської райради та райдержадміністрації передали голова райради Станіслав Фролов та заступник голови БРДА Микола Закоморний. Станіслав Миколайович пригадав, як створювалося СПТУ №61, як розвивалось.

Голова профкому працівників АПК Борис Будніков передав вітання, грамоти та фотографії з 1 вересня 1988 року, саме того першого нав-чального дня новоствореного закладу.

Від керівництва області грамоти та цінні подарунки вручив головний спеціаліст відділу освіти Департаменту освіти Запорізької області Анатолій Мальований.

Багато теплих слів та подарунків, вітань передали земляки: голова Осипенківської ради Олексій Кривцун, директор Осипенківської ЗОШ Ігор Тарасенко, депутат районної ради, постійний меценат “ОПАЛу” Леонід Гаденко. 

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама