головна » статті

“Спадкоємці Перемоги, вам – уклін за ті дороги…”

15.05.2014

Уклін кожному з тих, хто скропив ці дороги своєю кров’ю, хто, пройшовши нею, приніс новим поколінням Велич Перемоги! Ось уже 69 літ відділяють нас від найкривавішої та найболючішої рани в душі нашого народу. На полях бою навіки залишилися молоді юнаки, сивочолі батьки. Юні дівчата та хлопці гинули в таборах, матері горіли у вогні. Перемога у війні дісталася дорогою ціною, тому ми маємо пам’ятати тих, хто віддав життя за наше майбутнє, допомагати тим, хто пройшов через пекло війни й до сьогодні несе своїм внукам і правнукам святу правду про жорстоку війну. 

“Сьогодні в нашому університеті проходить традиційний Фестиваль патріотичних постановок, приурочений святу Великої Перемоги, – розпочала на головній сцені БДПУ урочистя ведуча Анастасія Котельникова, запросивши згодом до вітального слова полковника у відставці, голову громадської організації інвалідів війни та Збройних Сил України Миколу Філімонова. Від імені ветеранів Микола Феофанович, а від місцевої влади – секретар координаційної ради міськвиконкому з питань національно-патріотичного виховання, підполковник у запасі Ігор Зубрицький подякували викладачам і студентам БДПУ за збереження пам’яті про грізні лихоліття війни та про її героїв.

Студенти всіх інститутів і факультетів, кожен по-своєму, в піснях та віршах, сценіч-них постановках і танцях намагалися донести глядачеві невимовний біль пережитого, жорстокість днів воєнних та радість Перемоги. А справжнім завершальним апофеозом усіх виступів стала сценка з опери “А зорі тут тихі” (автор – Кирило Молчанов, постановник і диригент – Юрій Смаковський, акомпаніатори – Максим Лук’янчиков та Олена Лук’янчикова, викладач з вокалу – Наталя Ткачова) у виконанні студентів і викладачів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. 

Вдячні глядачі, не стримуючи сліз, ще довго аплодували сценічній студентській майстерності. Від імені профкому університету (голова – Віталій Лола) провідний фа-хівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко вручила учасникам Фестивалю солодкі винагороди.

За матеріалами “Університетського слова”

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама