головна » статті

“Зі святом вас, дорогі жінки!”

15.03.2018

Напередодні 8 березня у гостинній залі Бердянської райдержадмі-ністрації чарівних жінок-управлінців району щиро привітали з жіночим святом. Слова поздоровлень, квіти, цукерки, проникливі душевні пісні та інструментальні композиції у виконанні артистів Дмитрівського Центру культури, спорту та відпочинку створили справжній святковий настрій і подарували жінкам чимало приємних хвилин.

Зі святом весни та краси жінок вітали голова Бердянської РДА Роман Молодецький, заступник голови Бердянської районної ради Микола Закоморний, від імені народного депутата Олександра Понома-рьова – його помічниця, депутат райради Алла Токарєва. Бажали любові, успіхів, хороших вражень, щоб у серцях завжди панували весна, посмішки та щастя.

– У нашому колективі працюють прекрасні жінки, котрі виконують дуже складну, а іноді і непосильну роботу. І без вашої допомоги справитися з усіма починаннями було б неможливо, – зазначив Роман Молодецький.

– Для вас, милі жінки, скоро буде гріти сонце й співати пташки, – пообіцяв Микола Закоморний.

– Нехай поруч з нами завжди будуть кохані, щоб підставити надійне плече в скрутну годину, – побажала Алла Токарєва.

Не обійшлося й без традиційних передсвяткових нагороджень.

Подякою від імені народного депутата України Олександра Пономарьова за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району були відзначені голова правління Бердянського районного споживчого товариства Валентина Щокіна, голова Андріївської селищної ради Наталія Кагадій, депутати райради Зінаїда Волошкіна, Тетяна Новосела, Нателла Мехеда, начальник фінуправління БРДА Марина Завгородня.

Грамоти за високі досягнення у професійній діяльності, плідну співпрацю та вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань району з рук голови БРДА Романа Молодецького та заступника голови районної ради Миколи Закоморного отримали керівники БОДПІ Оксана Федорова і районного центру зайнятості – Марія Чепурна.

За активну життєву позицію, чуйне ставлення до проблем жителів району, за сумлінну самовіддану працю і професіоналізм почесними грамотами було відзначено депутата райради Зінаїду Волошкіну, головного спеціаліста відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА Людмилу Воловик, начальника загального відділу виконавчого апарату райради Наталю Шаповалову, головного спе-ціаліста відділу культури і туризму, молоді і спорту РДА Оксану Нечет, директора Азовського Будинку культури Оксану Кутову, головного спеціаліста сектору обслуговування інвалідів, пенсіонерів, ветеранів та здійснення нагляду за призначенням і виплатою пенсій районного управління соціального захисту населення Інну Красічко, головного спе-ціаліста відділу призначення всіх видів соціальної допомоги і компенсацій районного управління соціального захисту населення Наталю Солонську, вихователя Дмитрівського дитсадка «Ромашка» Олену Лигіну, методиста районного методичного кабінету РДА Маргариту Чорну, в.о. головлікаря Андріївської центральної районної лікарні Людмилу Пасько, медсестру Андріївської сімейної амбулаторії Олену Колінько, старшу медсестру терапевтичного відділення Андріївської ЦРЛ Тетяну Клименко, директора, лікаря-бактеріолога ветеринарної медицини Бердянської міжрайонної лабораторії Держпродспожив-служби Світлану Донскову.

Крім того, кожна з “винуватиць” жіночого весняного свята, що були присутні на заході (навіть журналісти!), отримали приємний знак уваги від Олександра Пономарьова – квіти та цукерки.

Слід відзначити та щиро подякувати талановитим артистам Дмитрівського Центру культури, спорту та відпочинку (дир. Юрій Котляр) Людмилі Кравчук, Дар’ї Школі, Геннадію Бондаренку, Андрію Лигіну, художньому керівнику Центру Геннадію Кононенку та організаторові свята голові відділу молоді та спорту, культури і туризму Бердянської РДА Олександру Макаревичу за чудовий концерт, святковий настрій та чимало приємних хвилин.

Юлія Тисленко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама