головна » статті

200-річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка присвячується. “Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…”

27.03.2014

У ці чудові березневі дні, коли людство відзначає 200-річчя з дня народження видатного сина України – великого Т.Г.Шевченка, в актовому залі ЗОШ №3 відбулося свято “Наша дума, наша пісня…” у рамках міського проекту “Мій Шевченко”. Цей захід – підсумок роботи школи протягом Шевченківських днів. З вітальним словом до глядачів звернулися директор школи Багута Г.Я. та організатор свята учитель української мови та літератури Садиріна Л.М.

У концерті взяли участь найталановитіші учні ЗОШ №3. У національних костюмах співали і танцювали Слєпченко Наталя, Міхальова Ляна (10-Б кл.), Піпіч Христина (5-А кл.), віртуозно грали на музичних інструментах і чудово співали Ребар Радіон-Лев, Кравченко Тимофій (5-А кл.), Зубко Діана (9-А кл.). Невмируще Шевченкове слово лунало з уст учнів 9-В класу – Третяк Альони, Кучерової Стефанії, Бончева Микити, Івко Ганни, Горщинської Олени, Погорєлової Діани, Назаренко Поліни, Кірова Микити, Мойсея Сергія; 11-А класу – Мазалова Сергія, Коблової Насті; 5-А класу – Яременка Клима, 7-А класу – Галича Данила.

На святі також були нагороджені переможці численних шкільних та міських конкурсів, проведених у рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка: Шевченківський конкурс, вікторина “Наш Шевченко”, конкурс поліглотів, конкурс дослідницьких робіт серед старшо-класників, “Безмежний світ Шевченкових поезій”, “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”. Учитель української мови та літератури Космикіна В.М. звернулася до переможців з вітальним словом та вручила грамоти.

Активними учасниками свята є не тільки учні, а й педагогічний колектив. У підготовці концерту взяли участь Домаскіна О.А., Добичин Є.О., Меркулова Л.О.

Крім цього, бібліотекарі Ющенко К.І. та Авербах Н.С. підготували і провели день відкритих дверей у бібліотеці “Нас єднає Шевченкове слово” та читацьку конференцію для учнів 9-11 класів “Пророк, народжений Україною”. Учитель української мови та літератури Бібєрова С.Ф. разом з учнями 8-Б класу провела екскурсії віртуальним музеєм “Майстер пензля”.  На початку березня пройшла єдина виховна година для учнів 1-11 класів, присвячена 200-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка “Вшануймо Кобзаря!”. Учителі та учні школи проводили літературні читання “Знавці творів Т.Г.Шевченка”, конкурси на кращого читця віршів “Я живу на землі Кобзаря”, конкурс розумників “Чи знаю я твори Шевченка?”, конкурси малюнків, газет.

Такі заходи ознайомлюють учнів із мистецькою та літературною спадщиною Т.Шевченка, його біографією, виховують почуття патріотизму, шанобливого ставлення до великого сина України.

С.Іздебська, заступник директора з НВР ЗОШ№3

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама