головна » статті

21 мешканець Бердянська звернувся до міського голови

13.02.2020

3 лютого міський голова Володимир Чепурний провів прийом громадян з особистих питань. До нього звернувся 21 бердянець. Серед звернень були і два колективних.

Вони стосувалися грейдерування дороги до СГТ “Хімік” та вирішення питання продовження маршруту дачних перевезень до цього садово-городнього товариства у літній період, а також капітального ремонту покрівлі будинку №2 по вулиці Університетській. Комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро» у 2019 році була розроблена кошторисна документація на виконання капітального ремонту покрівлі цього житлового будинку. Всього по зведеному кошторисному розрахунку вартість робіт з капітального ремонту становить 299 620,00 грн.

Згідно з п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 04.05.2015 №417-VІІІ, співвласники (власники квартир і нежитлових приміщень) багатоквартирного будинку зобов’язані забезпечувати технічне обслуговування та за потреби - проведення поточного й капітального ремонтів спільного майна багатоквартирного будинку, а також зобов’язані забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан.

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради розробляється проект Програми капітального ремонту спільного майна у багатоквартирних житлових будинках на 2020 рік, яка буде здійснюватися за наступними завданнями та заходами:

- капітальний ремонт покрівель;

- капітальний ремонт стін, улаштування теплоізоляції фасадів;

- капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних систем (водопровідно-каналізаційна система, система теплопостачання);

- капітальний ремонт ліфтів;

- капітальний ремонт, модернізація системи освітлення;

- капітальний ремонт прибудинкових територій, вимощення;

- встановлення та заміна вікон, вхідних дверей (заміна існуючих заповнень віконних) у багатоквартирних житлових будинках.

Для участі в Програмі необхідно рішення співвласників будинку щодо проведення капітального ремонту спільного майна житлового будинку на умовах дольової участі та визначення підрядників для виконання таких робіт, яке вирішується загальними зборами. У разі прийняття зборами співвласників позитивного рішення щодо проведення робіт з капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку необхідно відкрити спеціальний рахунок у банківській установі, на який вносяться кошти співвласників, визначені як частка спів-фінансування. Уповноважений представник від житлового будинку звертається з листом встановленого зразка до УЖКГ щодо необхідності проведення робіт.

Також під час прийому були звернення щодо надання матеріальної допомоги для проведення операції, питання щодо оформлення земельної ділянки під гараж, ремонту балкону у гуртожитку, наведення порядку на території безхазяйної ділянки та демонтаж покрівлі будинку, що руйнується та сиплеться на територію домоволодіння заявниці, та інше.

На всі питання, які потребували додаткового вивчення, міський голова надав доручення своїм заступникам розібратися та надати пропозиції для їх вирішення.

Нагадаємо, що міський голова проводить особистий прийом громадян у перший понеділок кожного місяця. Запис на прийом здійснюється у каб. №3 виконкому в 3-й четвер місяця з 14.00 до 17.00.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама