головна » статті

67-й розіграш

14.11.2019

Певно, найповажніші за віком змагання  у нашому місті – це розіграш Кубка на приз газети «Південна зоря». Цієї осені проводиться 67-й його розіграш.

Згадаймо, як розпочиналися ці змагання, які вже стали традиційними.

12 жовтня 1952 року газета «Більшовицька зірка», одна з попередниць «Південної зорі», писала:

«Переможцям вручений кубок.

У неділю 12 жовтня на стадіоні ДСТ «Трактор» відбулося футбольне змагання між командами «Трактор І» і «Молнія І», які ввійшли в фінал, на кубок газети «Більшовицька Зірка».

Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь команди «Молнія І».

Команді «Молнія І» вручений приз – кубок газети «Більшовицька Зірка». Кожному учаснику гри вручені грамоти міського комітету фізкультури і спорту» (наведено за першоджерелом із збереженням його стилю – прим. ред.).

Наступного 1953 року у фіналі «Енергія» перемогла команду «Авангард» з рахунком 3:2. У 1954 році кубок газети виборола команда «Торпедо» з воротарем майбутнім народним депутатом України Євгенієм Тодоровим.

Наразі, у 2019-му у розіграші кубку традиційно беруть участь команди – учасниці першості Бердянська. Так, за результатами перших поєдинків маємо наступний результат.

«Луч» - «Енергія – 2:0, «Будівельник-Агріс-Груп» - «Ветеран» – 8:5, «Фортуна» - «Арсенал» – 0:2

Наступні матчі Кубка Бердянська з футболу на приз газети «Південна зоря» заплановано на 16-17 листопада на стадіоні «Енергія».

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама