головна » статті

Андріївська амбулаторія візьме участь у міжнародному проекті

06.02.2020

У п’ятницю, 24 січня, до голови районної ради Жанни Васильчик завітали представники Південно-східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій. Виїзну робочу групу очолював директор Василь Буртник. 

Спеціалісти фонду здійснювали огляд об’єктів, зазначених для участі в проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)». Проект фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк KfW.

У робочій зустрічі взяли участь керуюча справами районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимир Сенченко та головний спеціаліст відділу Микола Бондарев.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо підготовлених на реєстрацію документів, необхідних для участі у проекті, проведених техніко-економічних та кошторисних розрахунків.

Керівник району особисто виїхала з представниками регіонального відділення на територію Андріївської селищної ради для огляду об’єкта, а саме приміщень Андріївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

– Бердянська районна рада зацікавлена у проведенні ремонтних енергозберігаючих робіт у приміщеннях амбулаторії, – наголосила Жанна Васильчик.  –Такі роботи стануть першим етапом відновлювальних робіт у низці заходів, які дозволять зробити центр первинної допомоги в Андріївці сучасним медичним центром, у якому жителі усього району зможуть отримувати високоякісні медичні послуги.

Таку перспективу розвитку медицини підтримують і селищний голова Андріївської громади Наталія Кагадій та директор КНП «Андріївська центральна лікарня БРР» Людмила Пасько, які також брали активну участь в огляді приміщень амбулаторії.

Особисту зацікавленість в отриманні професійних рекомендацій щодо участі Андріївської амбулаторії в проекті озвучили головний лікар КНП «БР ЦПМСД» БРР  Віктор Романенко та депутат районної ради, старша медична сестра підприємства  Світлана Ковдря. Вони впевнені, що жителі Бердянського району повинні мати сучасну та оновлену амбулаторію, в якій із зацікавленістю працюватимуть кваліфіковані сімейні лікарі та буде надаватись широкий спектр медичних послуг.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама