головна » останні новини

Апаратна нарада. Місто готується до курортного сезону

19.04.2018

У вівторок, 17 квітня, у міськвиконкомі відбулася апаратна нарада, яку провів міський голова В.П. ЧЕПУРНИЙ.

Про підготовку до проведення Дня довкілля у місті Бердянську доповів начальник відділу інвестицій та капремонту, реформування житлового фонду управління комунального господарства О.М. Кузнецов. За розпорядженням міського голови заходи до Дня довкілля проводитимуться з 23 до 28 квітня. Вони передбачають залучити до підготовки до літнього сезону депутатський корпус, керівників підприємств, організацій, установ, фірм, громадські організації, активи мікрорайонів, усіх мешканців міста.

Заплановано прибрати та озеленити території, вивезти сміття. Для цього комунальні та приватні організації повинні забезпечити учасників Дня довкілля необхідними інвентарем та матеріалами, зеленими саджанцями, транспортом. 

28 квітня з 8 годин ранку відбудеться загальноміський суботник.

На жаль, на сьогодні є чимало прикладів незадовільного вивезення сміття. Міський голова В.П.Чепурний, зокрема, назвав мікрорайони Колонія та 8 Березня.

Про те, як іде підготовка до курортного сезону, розповів керівник рятувально-водолазної служби О.Д.Врублевський. Цього року для масового відпочинку заплановано 66 територій, які мають функціонувати як пляжі. Нині триває обстеження морського дна, яке має завершитися 15-20 травня. В небезпечних для відпочинку місцях, де виявляються каміння, бетонні плити, арматура тощо, встановлюються щити з написами щодо заборони купання.

Про комерційний облік теплової енергії в Бердянську говорив голова правління «Тепломережі» Ю.А.Литовченко. Згідно із Законом України про комерційний облік теплової енергії та водопостачання до 2 серпня 2018 року всі будівлі, які приєднані до зовнішніх інженерних мереж, повинні бути обладнані відповідними вузлами обліку.

Із сімейними формами виховання дітей-сиріт присутніх ознайомила начальник служби у справах дітей Я.Є.Вареник. Вона повідомила про прийняту торік національну стратегію деінституціалізації виховання дітей, за якою передбачається альтернатива інтернатам – усиновлення, опіка, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу; а для приютів і центрв соцреабілітації – патронажна сім’я.

У нашому місті 22 дитини, які не влаштовані в сімейні форми, з них – троє до п’яти років, а від 16 до 18 років – аж вісім.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги О.Ю.Пулькіна повідомила, що в Бердянську розпочато підписання декларацій між пацієнтами і лікарями. Для цього пацієнт має обрати лікаря, принести до нього паспорт (для дітей – свідоцтво про народження), ідентифікаційний код і підключений мобільний телефон.

Вибір є –  в національній електронній системі здоров’я зареєстровано 54 бердянських лікарів. Причому немає різниці, де пацієнт обере собі лікаря.

Крім Центру первинної медико-санітарної допомоги декларації вже підписували в амбулаторіях № 1 і № 2 (центр міста), № 3 на бульварі Шевченка, № 7 – в Колонії. 17 квітня мали підключити амбулаторії № 4 (селище кабельників), № 6 (Військове містечко), № 8 (Азмол), № 5 (с. Нововасилівка). На вечір 16 квітня декларації оформили 354 бердянці. 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама