головна » статті

Баскетбол. Ганна Зарицька — срібний призер Чемпіонату світу в складі збірної України

20.10.2016

Збірна України виборола срібло Чемпіонату світу в Китаї. Бердянська спортсменка Ганна Зарицька ввійшла в символічну збірну Чемпіонату світу з баскетболу 3х3, повідомляє  сайт Федерації баскетболу України. MVP турніру (найбільш цінним гравцем) названо чеську баскетболістку Міхаелу Урову. Також у символічну збірну ввійшла американка Лінні Харпер.

Жіноча збірна України поступилася команді Чехії у фіналі Чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - 11:21.

Влучання нашої баскетболістки  Ганни Зарицької (тренер В.І. Тютюшов) та двоочковий Віти Горобець вивели Україну вперед на четвертій хвилині гри.  До середини ігрового часу українки були попереду – 8:7. У суперниць пройшов двоочковий зі штрафним, українки відстали на два очки.

Після шести хвилин гри Чехія збільшила перевагу до 5 очок. За три хвилини до кінця перевага суперниць стала суттєвою – 9:18. Відіграти таке відставання нашим дівчатам забракло сил. Чехія перемогла – 21:11.

Тренер збірної України Володимир Холопов зауважує:

– На секундочку збагніть, що США на третьому місці після нас, і одразу ж зрозу-мієте силу турніру. Якщо чоловіки просто потрапили на Чемпіонат світу і це вже вважалося досягненням, то ми зараз – срібні призери Чем-піонату світу!

– За срібло Чемпіонату світу з баскетболу 3х3 дівчата отримають звання майстрів спорту міжнародного класу, а Зарицька – За-служеного майстра спорту, – повідомляє президент ФБУ Михайло Бродський. – Плюс міністерство виплатить по 35000 грн. і преміальні від спонсорів. Це все – результат величезної роботи, яка ведеться щодня.

Бердянську баскетболістку організатори Чемпіонату світу назвали найкращим гравцем української збірної і внесли в топ-десятку загального рейтингу.

Щиро вітаємо Ганну з величним досягненням. Подальших перемог!