головна » останні новини

Бердянець із рідкісним захворюванням потребує донорської крові

29.03.2018
У нашому місті проживає молодий хлопець Артем Ганчев, який страждає на рідкісне захворювання - системний червоний вовчак. Незважаючи на важке захворювання, хлопчик із золотою медаллю закінчив школу і вступив до БДПУ на факультет «Комп'ютерних та енергозберігаючих технологій». З моменту останньої госпіталізації Артем вже три місяці перебуває на лікарняному ліжку.

- За даними експертів, людей з таким захворюванням не більше десяти осіб у світі — розповів на щотижневій апаратній нараді головний лікар БТМО Дмитро Єгоров. — На превеликий жаль, на даний момент стан Артема вкрай важкий. Хлопець потребує дорогих ліків та препаратів крові. За останні три місяці він вже отримав більше 12 л плазми.

Від імені Артема і його батьків, від імені всіх медпрацівників Дмитро Володимирович звернувся до бердянців з проханням про допомогу для хлопця. Кров можна здати на станції переливання крові з 7-ї ранку. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Здаючи кров, потрібно вказати, що здається вона для Артема Ганчева.

При бажанні та можливості можна також надати фінансову допомогу, зв'язавшися з мамою Артема Ганчева Раїсою Данилівною за телефоном: 067 881 49 71.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама