головна » статті

Бердянськ – пілотне місто спільного українсько- норвезького проекту

27.03.2014

17-18 березня 2014 року в м. Києві пройшов семінар-запуск спільного українсько-норвезького проекту “Формування політики, ґрунтованої на фактах, у сфері місцевого самоврядування в Україні”, що впроваджується за сприяння МЗС Норвегії. Завдяки спільній ініціативі двох асоціацій органів місцевого самоврядування – Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад та дослідницькому Норвезькому інституту міських і регіональних досліджень – щодо запровадження в Україні досвіду європейських країн з підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування та зважаючи на кращі практики в сфері співпраці влади з громадою, місто Бердянськ був запрошений до участі у роботи як пілотне місто проекту.

  Проект триватиме 3 ро-ки. У впровадженні першого компоненту проекту брали участь представники від м. Бердянська: Валентина Алфьорова – завідувач сектора по роботі з органами самоорганізації населення відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради та Валентина Губенко – голова координаційної ради голів комітетів мікрорайонів міста, голова комітету мікрора-йону “Центр міста”.

На початковому засіданні було презентовано методологію роботи та обговорено перелік показників, за якими збиратиметься інформація для аналізу з підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування шляхом поєднання порівняння галузевих показників, опитування думки громадськості.

Велике зацікавлення учасників семінару викликала презентація досвіду Бердянської міської ради щодо забезпечення відкритості та залучення громадськості до місцевого самоврядування через органи самоорганізації населення та центри громадських ініціатив.

Учасниками проекту підписано Меморандум про участь у впровадженні проекту.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама