головна » статті

Бердянськ – у трійці кращих міст області

04.07.2019

Департамент зв’язків із громадськістю Запорізької облдержадміністрації оприлюднив комплексну оцінку (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками січня-березня 2019 року. Бердянськ потрапив у трійку кращих серед міст обласного значення за чотирма напрямами діяльності.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-березня 2019 року здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

За оцінкою результатів діяльності за напрямом промисловість та розрахунки за енергоносії серед міст обласного значення лідерами є Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя, на останньому місці – Мелітополь. 

За напрямом споживчий ринок до трійки лідерів увійшли серед міст обласного значення Енергодар, Запоріжжя і Бердянськ, останнє місце – Токмак.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом населення та ринок праці до трійки лідерів увійшли серед міст обласного значення Енергодар, Бердянськ, Запоріжжя, останнє місце – Мелітополь.

За напрямом житлово-комунальне господарство та будівництво житла в трійку лідерів увійшли серед міст обласного значення Мелітополь, Бердянськ і Токмак, останнє місце – Енергодар.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом захист прав дитини в трійку лідерів увійшли серед міст обласного значення Бердянськ, Енергодар і Токмак, останнє місце – Мелітополь.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама