головна » останні новини

Бердянськ відвідала Посол Великобританії

31.10.2019

28 жовтня до Бердянська завітала посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс із делегацією.

У рамках свого візиту вони відвідали Центр допомоги жінкам, постраждалим від насильства.

Нагадаємо, створення Центру, ремонт будівлі, в якій він розміщується, оснащення меблями і обладнанням за міжнародними стандартами стало можливим завдяки спільним зусиллям Бердянської міської ради, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини, Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та Міністерства соціальної політики України.

На зустріч із послом до Центру завітали заступник міського голови Юлія Дойнова, заступник представника Фонду народонаселення ООН в Україні Павло Замостьян, голова ГО “Об’єднання психологів та психоаналітиків “Взаємодія” Ірина Куратченко, представники поліції, управління праці та соціального захисту населення та інших служб, які працюють у сфері попередження насильства в сім’ї.

Гостям провели екскурсію Центром, розповіли про його роботу, після чого відбулося спілкування у форматі “круглого столу”, а також спілкування посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс із жінками, які постраждали від насильства і на даний час мешкають у Центрі.

Нагадаємо, Центр допомоги жінкам, постраждалим від насильства, розрахований на одночасне перебування 12 жінок з дітьми. Перебування можливе від 2 до 3 місяців, максимально до 6 місяців. Він не є місцем постійного проживання - це тимчасовий захист від проблеми, перед якою постала жінка та діти.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама