головна » статті

Бердянськ відвідав лідер політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко

19.07.2019

Народний депутат України, лідер партії  «Опозиційна платформа – За життя» побував на провідних промислових підприємствах Бердянська.

16 липня Бердянськ відвідав народний депутат України, лідер політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко. Під час візиту політик побував на провідних промислових підприємствах міста «Бердянські жниварки» та AZMOL-British Petrоchemicals. Перебуваючи у цехах бердянських заводів, Юрій Бойко не лише оглядав виробничі майданчики, але й цікавився історією та сьогоденням підприємств, процесом їхньої модернізації та продукцією, яку вони випускають. Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» поспілкувався не лише з керівництвом заводів, але й з пересічними робітниками. Працівники поцікавились першими кроками партії у новому парламенті.

– Першочергове завдання – це мир, – відповів Юрій Бойко. – За умов продовження війни про сталий розвиток держави, про підвищення добробуту наших громадян годі й казати. Тому потрібно сідати за стіл перемовин. Потрібно домовлятися, а не стріляти. Друге пріоритетне завдання – це зниження тарифів на комунальні послуги та цін на товари першої необхідності. І, до речі, ми єдина політична сила в Україні, яка вже зробила конкретні кроки у цьому напрямку. Прямі поставки газу з Росії – це конкретний шлях до зниження комунальних тарифів, цін на хліб, на цукор – на усі товари, у виробництві яких використовується газ. Ну, і третє — це відміна ганебної медичної реформи пані Супрун та введення в Україні дієвої системи страхової медицини.

Оглянувши провідні промислові підприємства Бердянська, лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» не приховував свого задоволення тим, що побачив. 

– Все, що ми тут побачили, – яскравий приклад того, що потрібно більше працювати, а не балакати, – зазначив Юрій Бойко. – Це класичний приклад, коли по-справжньому патріотично налаштована людина взялася за відродження промислових підприємств і, завдяки особистій важкій та наполегливій праці, завдяки створенню професійної команди однодумців, досягла успіху. Я дуже задоволений тим, що Олександр Сергійович Пономарьов свою політичну діяльність пов’язав із нашою партією. Такі люди, як він, є її локомотивом, її, як-то кажуть, брендом.

Ознайомився політик і з головною проблемою міста на теперішній час – ліквідацією наслідків аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі, яка трапилася у січні цього року. Юрія Бойка неприємно здивували дії уряду, який досі не виділив кошти на реалізацію вже підготовленого містом проекту заміни головного для Бердянська колектора.

– Ось це, Олександр Сергійович, наше з Вами першочергове завдання по Бердянську, – звернувся Юрій Бойко до Олександра Пономарьова. – Одразу після виборів ми з Вами разом йдемо до Кабміну і забираємо кошти з резервного фонду на заміну цього трубопроводу. Це просто неприпустимо, щоб місто постійно перебувало під загрозою екологічної катастрофи.

 На знімках: угорі – народний депутат Олександр Пономарьов та директор КП «Бердянськводоканал» Олександр Македонський обговорили з Юрієм Бойком шляхи вирішення проблеми аварійного колектора; внизу – відвідини «Бердянських жниварок».

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама