головна » статті

Бердянськ звертається до області щодо виділення коштів на проектно-кошторисну документацію з реконструкції каналізаційних колекторів

25.04.2019

19 квітня під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода відбулося засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Воно було присвячене питанню реконструкції самопливного каналізаційного колектору та напірного трубопроводу.

Як розповів заступник міського голови Григорій Горячов, були підготовлені усі необхідні документи та подані у відповідні міністерства для виділення коштів з державного бюджету на запобігання наслідків аварійної ситуації, що виникла на бердянському каналізаційному колекторі. Прийнято попереднє рішення щодо виділення Бердянську коштів у розмірі 83 млн 795 тис 936 грн. Остаточне рішення повинен ухвалити Кабмін, в усіх міністерствах документи вже погоджено. Однак ці кошти будуть виділені тільки на роботи з ліквідації аварійної ситуації.

Згідно з експертним висновком Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на здійснення авторського нагляду та на виконання проектних робіт та експертизи проектно-кошторисної документації кошти необхідно залучити з обласного та місцевого бюджетів. Тож нарада обумовлена необхідністю прийняття звернення та клопотанням перед ЗОДА щодо виділення 1 млн 490 тис. грн. на виконання проектно-кошторисної документації ”Здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську Запорізької області.

Реконструкція самопливного каналізаційного колектору та напірного трубопроводу в м. Бердянську Запорізької області”. Члени постійної міської комісії з питань ТЕБ і НС одноголосно підтримали таке клопотання до обласної державної
адміністрації.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама