головна » статті

Бердянська ОДПІ зустрічає щедрувальників

19.01.2017

Вже стало доброю традицією кожного року на Старий Новий рік у Бердянській ОДПІ починати день із прийняття побажань щастя, здоров’я та достатку від своїх друзів-щедрувальників, які за давнім народним звичаєм на Старий Новий рік приходять у гості із піснями-щедрівками та посівають зернами жита та пшениці.

І цього року колектив інспекції разом з керівником Оксаною Федоровою біля новорічної ялинки зустрічали своїх  старих друзів - щедрувальників.

Розпочалися привітання з самих маленьких друзів податківців - вихованців ДНЗ №37 “Пізнайко”. На цих маленьких артистів не можна дивитись без щирої посмішки.

Прийшли прощедрувати до податкової інспекції і вихованці підшефної Бердянської школи-інтернат. Із музичним супроводженням під гитару та скрипку багатоголосим хоровим співом виконували діти стародавні та сучасні українські щедрівки і колядки. Виступи цих дітей залишають багато вражень та проникають до серця кожного дорослого.

Також привітати працівників інспекції зі святами прийшли і студенти Машинобудівного коледжу ЗНТУ, які також є давніми партнерами Бердянської податкової  інспекції. Студенти привели із собою Маланку, Василя та Козу, показали  міні-виставу, заспівали багато красивих українських щедрівок.    

В свою чергу за прекрасні та веселі щедрівки  діти отримали солодкі та корисні подарунки.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама