головна » статті

Бердянські леви поїхали до Південної Африки

12.12.2019

У понеділок, 9 грудня, у Бориспільському аеропорту з терміналу Cargo відправили левів з бердянського зоопарку «Сафарі» до притулку для хижаків Love Lions Alive, що у Південній Африці.

Після тривалих очікувань усіх необхідних документів п’ять левів (4 самиці та 1 самець) нарешті відправилися до заповідника.

Власники зоопарку «Сафарі» особисто звернулись до Благодійного фонду «Міжнародна організація Лоренса Ентоні», який здійснює порятунок диких тварин із цирків та приватних зоопарків, з проханням передати тварин до
Африки. І нарешті тварини вирушили на волю.

Проводжали бердянських левів на історичну батьківщину – до Південної Африки високі гості: заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Роман Абрамовський, Посол Південної Африки Андре Йоганнес Гроеневальд, директор Міжнародного Благодійного Фонду Ентоні Лоренса. 

– Міністерство підтримує позицію, що дикі тварини мають жити на волі, – підкреслив заступник Роман Абрамовський.

Також заступник Міністра повідомив, що тварини будуть переселені до притулку, де зможуть вільно жити на території площею 25 га, і зазначив, що це було гідне рішення, ухвалене власниками зоопарку і тими людьми, які допомагали довести справу до завершення. 

 Додамо, що перевозять тварин на безоплатній основі, за сприяння Благодійного фонду «Міжнародна організація Лоренса Ентоні».

Радник Міністра  Олена Колтик від Мінекоенерго подякувала посольству Південної Африки за підтримку та за те, що погодились прийняти левів, які народилися в Україні, на африканській землі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама