головна » статті

Бердянські підрозділи органів цивільного захисту готові до можливої зимової негоди

05.12.2019

Такий результат штабного тренування органів управління цивільного захисту Бердянської міської ланки Запорізької територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, яке пройшло 3 грудня в Бердянську.

 Виїзна нарада штабу з ліквідації умовної надзвичайної ситуації пройшла під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка. Участь у нараді взяли міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, заступники голови облдержадміністрації Андрій Антонов та Володимир Тарасенко.

Штабні тренування розпочалися з самого ранку. За легендою, в ніч на 3 грудня на півдні області вирувала негода у вигляді дощу та мокрого снігу з різким зниженням температури повітря від +5°С до - 4°С та поривами східного вітру більше 25 м/с. На території частково було пошкоджено дахи на приватних та багатоповерхових будинках, ПК «Софіт», ЗОШ № 2, дитячих садках та поліклініці. Окрім цього, повалено дерева, знеструмлено ТП № 257 – без світла залишилися 320 абонентів. Припинено рух автомобільного транспорту по Мелітопольському шосе та окремих вулицях у зв’язку з поваленням дерев та ожеледдю. Пошкодження отримали декілька осіб. Під загрозою відключення водопостачання опинилися три мікрорайони міста. Внаслідок дії стихії попередні збитки становлять близько 2,1 млн грн. 

Під час підсумкової наради виступив керівник штабу з ліквідації – заступник міського голови м. Бердянська Григорій Горячов та члени штабу. Про стан проведення штабного тренування доповів начальник Головного управління ДСНС у Запорізькій області генерал-майор цивільного захисту Олексій Лепський.

Підсумовуючи, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок зазначив: “Я виступив з такою ініціативою, щоб відпрацювати ймовірну надзвичайну ситуацію в Бердянську. Ми розуміємо, поки в місті ще не відновлено колектор, така ситуація може статися в будь-який момент. Як сталося 27 січня цього року, після обвалу колектора. На ремонт колектора з обласного бюджету плануємо виділити близько 9 мільйонів гривень, а з бюджету Бердянська передбачено ще 5 мільйонів. Сподіваюсь, депутати підтримають пропозицію на найближчій сесії. Тож підрозділи відпрацювали поставлені завдання. Нехай подібні ситуації будуть у вигляді тренування, а всі підрозділи будуть готові”.

У свою чергу міський голова Володимир Чепурний висловив слова вдячності службам за готовність діяти у надзвичайних ситуаціях на міському рівні, а також обласній владі за сприяння в проведенні навчань щодо вдосконалення взаємодії між службами та готовність підтримувати Бердянськ у вирішенні нагальних проблем його життєдіяльності.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама