головна » останні новини

Бердянський лісгосп інформує

18.07.2013
Як приємно завітати будь-якої пори до лісу. Восени він пахне дубом і сосною. Дрімають дерева під останнім теплим промінням сонця. Яких тільки кольорів і відтінків не побачиш цієї пори!

Заколисаний хуртовинами, вдягнутий у теплу снігову шубу, спить зимовий ліс. Дрімають ялини і сосни, чітко виділяючись своїм темно-зеленим вбранням на білизні снігу. Мріють про весну опушені білим хутром берези й осики, клени і липи.

Краса у лісі влітку! Скільки пташиного дзвону! Зір ваблять світлі галявини, пахощі чебрецю, нагрітого сонцем, сонячні зайчики на покручених лісових стежках.

Якщо людині хочеться відпочити, розвіяти якісь погані думки, подихати на всі груди, то вона піде в ліс. І кожного разу ліс буде дивувати своєю неповторністю, бо людина і ліс — невід’ємні поняття.

Ліс відіграє важливу роль в житті людини. Відомо, що дерева виробляють кисень. Кожне дерево за день виділяє два кілограми кисню і надає змогу дихати шістдесяти чотирьом людям.

Ліс — це не тільки легені планети. Він невід’ємна складова життєдіяльності людини.

З давніх-давен людина використовує лісові багатства. З деревини будують будинки, виробляють папір і чудові меблі. У лісі росте багато лікарських рослин, грибів, ягід, які людина з незапа-м’ятних часів використовує для своїх потреб.

Ліс зустрічає нас як друзів. Тому і ми повинні берегти та примножувати його багатства. Прийшов до лісу — дотримуйся певних правил поведінки: не ламай дерева, не лякай звірів та птахів, не руйнуй їхні житла та гнізда, бережи ліс від пожеж, не засмічуй ліс побутовими відходами. Адже ліс — це храм природи, і ставитися до нього потрібно з повагою та любов’ю.

У народі мовиться, що за своє життя людина повинна збудувати будинок, виростити дитину і посадити дерево. Отже, тільки тоді можна вважати, що місія людини виконана.

Р.Кулик, майстер лісу Андріївського лісництва

 

David 29 сен 2014 в 23:26 # Ответить
Absolutely first rat
Absolutely first rate and co-oprpbottemed, gentlemen!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама