головна » статті

Бердянський об’єднаний міський військкомат повністю виконав наряд на контрактну службу

29.10.2015

 У районних і міських військкоматах області триває робота з відбору кандидатів для комплектування військових частин та з’єднань Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

До цієї роботи активно залучаються представники місцевої влади, волонтерських та громадських організацій, а також групи районних (міських) військкоматів, які проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо забезпечення соціальних та правових гарантій військовослужбовців контрактної служби.

Як повідомив заступник військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, наряд на контрактну службу на 2015 рік обласний військовий комісаріат виконав на 100%. Відповідно до плану облвійськкомат має відібрати 350 контрактників. Протягом десяти місяців для визначених військових частин уже відібрано 311 осіб.

Наразі наряд на контрактну службу повністю виконали Шевченківський, Комунар-ський, Мелітопольський рай-військкомати та Бердянський об’єднаний міський військкомат. Низькі показники виконання  плану мають Василів-ський, Куйбишевсько-Розів-ський, Оріхівський, Пологів-ський, Якимівський райвійськ-комати та Токмацький об’єд-наний міський військкомат.

Анатолий Иванович 04 фев 2016 в 10:45 # Ответить
Пушечное мясо
Набирают, чтобы уничтожать свой же народ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама