головна » статті

Звіт депутата Запорізької облради Миколи Миколайовича ВОЛОШИНА

28.03.2019

Микола Миколайович Волошин - депутат Запорізької обласної ради VII скликання, член постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва Запорізької обласної ради. Його діяльність, як депутата, спрямована на захист інтересів громад області, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.

Протягом 2018 року працював так, щоб виправдати до-віру виборців, а головне – дійсно змінювати на краще життя мешканців громади Бердян-ського району та області.

Як член постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва Запорізької обласної ради, ретельно вивчав усі питання та брав активну участь у їх обговоренні. Був присутній практично на всіх засіданнях профільної комісії та пленарних засіданнях Запорізької обласної ради.

На соціально-економічний розвиток Запорізької області для Бердянського району у 2018 році з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 700,0 тис. грн. За рахунок яких проведено наступні роботи:

- виконано поточний ремонт приміщення комунального закладу «Новотроїцький сільський будинок культури» на загальну суму 159,490 тис. грн.;

- придбано меблі для Новотроїцького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» на суму 132,158 тис. грн.;

- придбано та встановлено дитячий спортивно-ігровий комплекс «Чотири башти» в центрі села Новотроїцького на суму 122,800 тис. грн.;

- придбано та встановлено дві автобусні зупинки в селі Новотроїцькому - 25,902 тис. грн.;

- придбано та встановлено спортивно-ігрові комплекси із гіркою в с. Дмитрівка, с. Шевченка на суму 39,990 тис. грн.;

- для Дмитрівського ДНЗ (ясла-садок) «Ромашка» придбано дитяче спортивно-ігрове обладнання на суму 60,0 тис. грн.;

- в с. Андрівка виконано поточний ремонт дитячого майданчика, а саме встановлено огорожу та укладено тротуарну плитку – 60,0 тис. грн.;

- для Азовського ДНЗ (ясла-садок) «Казка» придбано дитячий майданчик на суму 50,0 тис. грн.;

- на території с. Азовське придбано та встановлено дві автобусні зупинки на суму 49,650 тис. грн.

Протягом року працювала громадська приймальня депутата, яка допомагала бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Всього за звітний період було проведено 35 прийомів, де 257 мешканців району звернулись за допомогою. На прийомах було розглянуто індивідуальні звернення, що стосувалися житлових питань, питань медичної допомоги, працевлаштування, комунально-побутових проблем, питань освітлення та водопостачання, питань благоустрою населених пунктів тощо.

Найбільше звернень на-дійшло із проханням допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Так, протягом 2018 року за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинились у складних життєвих умовах, 147 мешканців Бердянського району та міста Бердянська з депутатського фонду отримали матеріальну допомогу на загальну суму 294,7 тис. грн., а саме: 8 жителів селища Андріївка, 2 – с. Успенівка, 3 – с. Софіївка (28 тис. грн.); 10 жителів с. Миколаївка, 1 –  с. Новосолдатське, 1 – с. Трої-цьке (25 тис. грн.); 18 жителів с. Новотроїцьке (36,5 тис. грн.); 20 жителів – с. Андрівка, 5 – с. Полоузівка, 2 – с. Трояни (49 тис. грн.); 13 жителів с. Дмитрівка, 1 – с. Шевченко (28 тис. грн.); 1 житель с. Долинське (0,5 тис. грн.); 2 жителя с. Азов-ське (4 тис. грн.); 11 жителів с. Осипенко, 15 – с. Новопетрівка, 3 – с. Старопетрівка, 1 – с. Червоне Поле (60,763 тис. грн.); 30 жителів міста Бердянська (63 тис. грн.).

Особлива увага обласного депутата приділяється освітнім проблемам району. За 2018 рік на допомогу шкільним та дошкільним навчальним закладам району за рахунок власних коштів Волошиним М.М. були здійснені наступні заходи:  придбано ноутбук для Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., телевізор у кабінет історії для Азовської ЗОШ І-ІІІ ст.; виділено кошти для організації виїзду на змагання «Здорова молодь – здорова нація»; надано продукти харчування школам та дитячим садочкам району (мука, цукор, олія, крупи, цукерки, печиво, фрукти тощо), надано фінансову допомогу для розвитку Миколаївського ДНЗ «Оленятко» та організовано завезення питної води для дітей.

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня з квітами та солодощами завітав до жінок Новотроїцької сільської ради, амбулаторії, ДНЗ «Теремок» та школи, а також до жінок Андрі-ївської селищної ради і Новопетрівського старостинського округу Осипенківської ОТГ. Не залишив без уваги та вручив солодкі подарунки жінкам-ветеранам Міністерства внутрішніх справ України. Взяв участь у святковому концерті «А ну ж бо, бабусі» в Будинку культури села Новотроїцького, де привітав присутніх жінок зі святом весни.

До дня Святого Миколая подарував солодкі набори дітям дитячих садочків та шкіл у селах Миколаївка та Новотроїцьке, а також дітям, які завітали на свято до Дмитрівського будинку культури.

Особливу увагу Микола Миколайович приділяє ветеранам Другої світової війни, вдовам, дітям війни, одиноким людям похилого віку району, яким до Днів пам’яті та примирення, присвяченим пам’яті жертв Другої світової війни, надав набори продуктів харчування (мука, крупи, олія тощо).

Щорічно бере активну фі-нансову участь у телемарафоні «Пам’ять».

Для життєдіяльності ветеранської організації Міністерства внутрішніх справ України надав фінансову допомогу, а хворим та малозабезпеченим ветеранам продукти харчування (мука, крупи, олія, кавуни тощо). До дня вшанування ветеранів МВС України надав фінансову допомогу, два рази на рік надавав автобус для туристичних подорожей ветеранів МВС України.

Надав матеріальну допомогу у розмірі 5,0 тис. грн. на лікування поліцейським, які постраждали під час операції по затриманню злодія взимку 2018 року.

Крім цього, Микола Микола-йович займається волонтер-ською допомогою. Відвідує військовослужбовців, що несуть службу на блокпостах Бердянського району, а до свят забезпечує їх продуктами харчування, фінансово підтримує.

Велику увагу приділяє благоустрою території району. При його спонсорській підтримці виконано заходи по благоустрою пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної війни в селі Новотроїцькому. Відремонтовано перехід через місток між селами Полоузівка та Новотроїцьке. Організовано та виконано заходи по заміні застарілих та пошкоджених дорожніх знаків на території села Новотроїцького. Микола Миколайович спільно з працівниками Новотроїцької сільської ради, місцевої пожежної охорони, КП «Новотроїцький сількомунгосп» та ПСП «Волошин» біля кладовища та дитячого майданчика, що знаходиться в центрі села, висадили близько 200 дерев. Надавав техніку для прибирання сміття, стихійних сміттєзвалищ, покосу трави, упорядкування кладовища, завозу піску та води на території Новотроїцької сільської ради. Для потреб працівників Новотроїцької сільської ради подарував МФУ 3 в 1.

Активно співпрацює з представниками органів місцевого самоврядування на території району, підприємцями та фермерами району для розвитку сільськогосподарського виробництва.

Не залишається без уваги Миколи Миколайовича й комунальне підприємство «ОХОТА» Бердянського товариства мисливців та рибалок. Для потреб господарства надавав зерновідходи для підкорму диких тварин у зимовий період.

 — Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй депутатській роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громад області та району загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги.

Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги і свого часу у вирішенні най-складніших проблем виборців. 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама