головна » статті

Безпечне літо!. Рятувальники дбають про дитячу безпеку влітку

27.06.2013

Під час літніх канікул діти часто залишаються без нагляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей. Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правил безпеки.

Так, 18 червня фахівці Бердянського міськрайонного управління Головного управління ДСНС відвідали дитячий оздоровчий комплекс “Рай-ський куточок”. Цей табір обраний невипадково – це найпопулярніший заклад відпочинку для дітей. Керівництво табору приділяє особливу увагу питанням безпеки.

Тож для того, щоб навчити дітей правил безпечної пове-дінки, під час заходу рятувальники ще раз нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності. Діти брали участь у конкурсах та вікторинах, проявляли свої знання з правил безпеки. Вони згадали, як поводити себе вдома, на природі, біля води, щоб відпочинок залишив по собі тільки приємні спогади.

Зі слів директора ДОК “Райський куточок” Олени Налюшної, безпека в таборі – на першому місці. “Сьогодні у нашому комплексі відбулося свято в рамках Дня безпеки. Рятувальники ще раз нагадали дітям про правила. Не перший рік ми співпрацюємо з МНСниками та дуже вдячні їм за те, що вони приділяють увагу підростаючому поколінню. Ми несемо відповідальність за кожну дитину, всі наші вихователі проходять відповідні інструктажі з техніки безпеки, а потім навчають дітей. На сьогоднішній день у ДОК “Рай-ський куточок” відпочивають 560 дітей. Дуже важливо, аби малята були під наглядом, тому в таборах з ними працюють вчителі та вихователі”.

“Рятувальники вкотре звертаються до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією та ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам`ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих”, – зазначив начальник 11-ї ДПРЧ, капітан служби цивільного захисту Сергій Куропятников.

Тож безпечне літо можливе за умови обдуманого вибору місця відпочинку для своєї дитини та проведення роз’яснювальної бесіди з малечею щодо безпеки власного життя.

За інформацією служби надзвичайних ситуацій у м. Бердянську

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама