головна » статті

Боротьба із бездоріжжям

18.07.2019

Жителі Новотроїцького та Новопетрівки звернулися  до Олександра Пономарьова  з проханням допомогти  в ремонті доріг місцевого значення. Траси в цих селах перебували  в жалюгідному стані, і самостійно впоратися з цією бідою селяни не змогли.

Стан головної вулиці села Новотроїцького давно залишав бажати кращого. Адже саме нею курсують рейсові автобуси.

Тут же їздить і шкільний автобус, який збирає дітей у школу і дитячий садок із трьох територій: відокремлених вулиць Новотроїцького, сіл Софіївка та Іванівка Андріївської селищної ради та Полоузівка Андрівської сільради. Кожен день він повинен був маневрувати серед ям і вибоїн...

І хоча минулоріч у багатьох селах Бердянського району проводилися ремонти доріг місцевого значення, наприклад, у тій же сусідній Полоузівці, у Новотроїцькому тоді охопити не вдалося.

– У минулому році ми зверталися з нашою проблемою до районного керівництва, – розповідає сільський голова Новотроїцького Марія Положенцева. – Але відгуку так і не отримали. Так що у цьому році, поки що дорога не перетворилася на суцільну яму, ми вирішили шукати допомоги у народного депутата України Олександра Пономарьова. Він відреагував дуже швидко.

Тепер вулиця Лактіонова частково відремонтована і найбільш аварійні відрізки центральної дороги приведені в порядок.

Ремонтували дороги і в Новопетрівці. Три дні працівники задували ями на вулицях Степовій та Казанській, а також на головній вулиці села – Центральній.

– Більшу частину ям на Центральній вулиці, яка тягнеться близько чотирьох кілометрів, вже усунули, – розповів голова Осипенківської територіальної громади Валентин Смага.

– Саме ця дорога веде в дитячі табори і до моря. Важко переоцінити значимість ремонту Степової і Казанської вулиць. Люди, що живуть там, улітку приймають відпочиваючих, і дуже важливо, щоб ці відпочиваючі могли до них доїхати. Жителі Новопетрівки дуже вдячні народному депутату за небайдужість до їх проблем.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама