головна » останні новини

Буде інформаційно-аналітична система «Сіті-бот Назар»

23.01.2020

16 січня міський голова Володимир Чепурний підписав Меморандум про співпрацю з Лабораторією відкритих даних в особі керівника Дмитра Сергеєва про впровадження в Бердянську інформаційно-аналітичної системи «Сіті-бот Назар».

Як запевняють розробники, до кінця січня буде налагоджуватися робота сервісу, а у лютому мешканці міста зможуть скористатися перевагами цієї системи.

Дмитро Сергеєв, керівник проекту «Сіті-бот Назар» зазначив, що даний сервіс спрямований на зниження навантаження на міській контакт-центр та розширення інформування містян. Після підключення мешканця до бота через доступні популярні месенджери він буде отримувати адресну інформацію стосовно тієї адреси, яку він вказав, – повідомлення щодо відключення світла, води, причин, час відновлення тощо. Також буде можливість подати заявку про проблему, оцінити якість роботи комунальних служб. Крім того, існує можливість розширення функціоналу у відповідності зі специфікою міста, побажаннями замовника. Як приклад, в інших містах була додана інформація про депутатів, часи їх прийомів тощо. «Сіті-бот Назар» вже більше року працює в Маріуполі, Дрогобичі, Тернополі, в тестовому режимі в Луцьку, в цьому році починає запускатись у Запоріжжі, Харкові, Сумах тощо.

Як зазначила заступник міського голови Юлія Дойнова, попередньо вже була розпочата робота з представниками комунальних підприємств щодо надання інформації згідно з технічним завданням для впровадження сіті-бота.

Міський голова Володимир Чепурний запевнив, що впровадження цієї системи  вкрай необхідне місту.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама