головна » статті

Чекаємо на свято

16.01.2020

У неділю, 19 січня, православні віруючі святкуватимуть свято Богоявлення – Хрещення Господнього. Починаючи з восьмої ранку у храмах міста і району пройдуть святкові богослужіння. Найсміливіші віряни за традицією будуть купатися – хто у річці, хто у морі.

Так само, за традицією, у Бердянську відбудеться урочиста Хресна хода від Храму Новомучеників та Сповідників бердянських до Центрального пляжу (вул. Горького).

Почнеться хода о 13 годині, після чого Високо-преосвященнійший архиєпископ Бердянський і Приморський Єфрем відслужить святковий молебень і освятить води Азовського моря.

До речі, цьогоріч на території Запорізької області зазначені 39 офіційних місць для проведення масового купання під час Водохреща. Про це інформують у прес-службі обласного управління ДСНС. Серед усіх 39-ти у Бердянську та Бердянському районі офіційно таке місце одне – це якраз міський Центральний пляж.

А вже під вечір, о15.00, усі бажаючі бердянці запрошуються на шоу-програму «Раз в Крещенский вечерок», що відбудеться у ЦКіД «Софіт». У програмі заходу будуть задіяні творчі колективи центру, які обіцяють усім присутнім гарний настрій і чудово проведений час. Вхід на свято – вільний.

Юлія Коваленко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама