головна » статті

Центр підтримки сім'ї урочисто відкрив свої двері

14.06.2016

7 червня відбулося урочисте відкриття Центру підтримки сім'ї  "7+Я" в місті Бердянську. Свою діяльність Центр розпочав ще в лютому, але проводилися ремонтні роботи в приміщенні, і наразі "7+Я" готовий  у комфортних умовах приймати дітей та мам.

Для надання підтримки постраждалим внаслідок конфлікту на Сході України, а також іншим вразливим категоріям у січні 2016 року розпочався спільний проект Товариства Червоного Хреста України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Створення безпечного середовища для дітей і дорослих, які здійснюють догляд за ними, в Бердянському, Красноар-мійському районі та місті Селидове з околицями».

На відкритті Центру зі словами привітання виступили Наталя Токмань, начальник управління праці та соціального захисту населення, Інна Тихомирова, голова Бердянської організації Товариства Червоного Хреста України, адміністратор Центру, Надія Божок, заступник голови Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Для дітей організатори підготували розважальну програму з танцями, конкурсами, аква-гримом, призами та клоунами.

Проект реалізується через роботу Центрів підтримки сім'ї. Вже відкрито 19 таких центрів по всій країні. Завдяки Центру підтримки сім'ї в м. Бердянську стане можливою реалізація великої кількості цікавих проектів і ініціатив, які допоможуть розвитку активної і небайдужої до соціальних проблем молоді.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама