головна » останні новини

ДАІ ІНФОРМУЄ. Операція “Автобус-2013”

31.05.2013

З метою профілактики аварійності та припинення фактів порушення транспортного законодавства, Закону України „Про дорожній рух” на пасажирському автотранспорті, забезпечення ефективної роботи по припиненню нелегальних перевезень пасажирів автобусами, а також забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, на території м. Бердянська та Бердянського району з 20 травня 2013 року по 15 червня 2013 року проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2013».

У ході контролю за технічним станом автобусів під час їх експлуатації особлива увага звертатиметься на наявність і справність запасних та аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання, укомплектованість автобусів засобами пожежогасіння та медичними аптечками, виявлення фактів незаконного переобладнання автобусів та встановлення додаткових місць для сидіння, зчіпних пристроїв для буксирування причіпів будь-якого типу і багажників, не передбачених технічною документацією.

У разі виявлення порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при здійсненні пасажироперевезень на маршрутах загального користування про це можна повідомити за тел. 3-64-40.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама