головна » статті

ДАі повідомляє. Операція “Спецсигнал”

05.07.2013

З метою виконання вимог Указу Президента України від 30.03.2005 № 567 “Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах” у період з 1 по 10 липня на території обслуговування відділення ДАІ Бердянського МВ проводяться цільові заходи під умовною назвою “Спецсигнал”.

Особлива увага приділяється тим транспортним засобам, на які встановлені та використовуються спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої.

У разі виявлення фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв особовий склад Держ-автоінспекції буде документувати всі без винятку  випадки порушень законодавства з використання спе-ціальних сигнальних пристроїв.

Під час складання стосовно водіїв протоколів про адміністративне правопорушення відповідальність за що передбачена ст. 122-5 КУпАП, їх   транспортні засоби будуть доставлені для зберігання на спеціальний майданчик тимчасового утримання відповідно до ст. 265-2 КУпАП.

Державтоінспекторами відділення  ДАІ будуть здійснені позапланові перевірки автогосподарств, які за своїм призначенням мають у наявності транспортні засоби, на яких встановлені спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої. Під час перевірки особливу увагу буде звернуто на законність встановлення спецсигналів, наявність відповідних дозволів та наявність відповідних кольорографічних схем, написів та емблем на транспортні засоби. У випадку встановлення порушень до відповідальних осіб в обов’язковому порядку будуть вживатися заходи адміністративного впливу згідно з чинним законодавством.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама