головна » останні новини

Дах відремонтовано!

24.10.2019

П’ять років тому в рамках медичної реформи у Бердянському районі була створена нова структура – Центр первинної медико-санітарної допомоги, який об’єднав навколишні амбулаторії та ФАПи. Тоді в стислий термін довелося вирішувати чимало кадрових, організаційних та побутових питань.

Своє приміщення Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги також отримав п’ять років тому, у жовтні 2013 року. Можна сказати, що ремонт у будівлі робили всім світом, а новосілля стало справжнім святом.

Завдяки допомозі меценатів, підприємців Бердянщини, керівництва району та народного депутата України Олександра Пономарьова, сіре непривітне приміщення перетворилося на охайний медичний центр. Багато зусиль для оновлення інтер’єру доклали й самі медики.

На жаль, гарний косметичний ремонт не зміг усунути всі недоліки не такої вже й нової будівлі. І через декілька років колектив установи зіткнувся з проблемою – у ЦПМСД почав протікати дах. Для проведення серйозних робіт потрібні були значні кошти, яких, як це часто буває, на все не вистачає. Керівництво району знало про ситуацію, що виникла, обіцяючи допомогти. Проте час спливав, а справа так і не зрушила з мертвої точки.

Тому медики «первинки» вирішили звернутися до народного обранця.

– Зі своєю бідою ми прийшли до Олександра Пономарьова, – розповіла головна медична сестра ЦПМСД Світлана Ковдря. – Коли нам не вистачає власних сил чи ресурсів, ми завжди звертаємося до нашого народного депутата. Олександр Сергійович, як завжди, відреагував блискавично.

Проблема, яка декілька років буквально нависала над ЦПМСД, нарешті вирішена. Роботи вже завершені, і дах, площа якого близько 78 кв. м, тепер встелений надійним покриттям.

Медики дуже вдячні Олександру Пономарьову за підтримку. Тепер вони зможуть надавати допомогу мешканцям Адріївки та сусідніх сіл у нормальних умовах, незалежно від того, йде дощ чи світить сонце.   

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама