головна » статті

День честі школи зустрічаємо із честю

16.12.2013

Так уже від витоків повелося, що на дні народження завжди приходять з подарунками. А що можна подарувати школі? Часточку любові, а також порадувати та уславити її здобутками й перемогами. Думаю, День честі школи, який ось уже 59 раз поспіль святкує Бердянська спеціалізована школа №16 з поглибленим вивченням іноземних мов - “Школа успіху та життєтворчості”, цього року надзвичайний. Готуючись до нього, вчителі і учні зробили все, аби порадувати альма-матер і довести, що вона залишається найкращою.

Плідними виявилися зу-силля педагогів і вагомими стали досягнення учнів у другому етапі всеукраїнських предметних олімпіад, пере-могу в яких здобули 52 учні. 19-й рік поспіль школа утримує першість на цьому етапі. Особливо приємно, що в цьому навчальному році значно виріс якісний показник. У порівнянні з минулорічним кількість здобутих балів збільшилася на 40 і склала 143 бали. Учні школи здобули чимало перших місць, що підтверджує високий рівень викладання предметів, міцність і якість знань учнів. Ми пишаємося здобутками М.Шиманович, Д.Богати-
рьової, О.Крот, В.Мєлай, О.Кальченко, К.Хохлачової, С.Левчук, О.Сушко, О.Кіси, В.Картамишевої, Р.Іванова, Ю.Пустовіт, В.Кравченко, Л.Кравченко, Є. Каширіна , які посіли призові місця, і належно поціновуємо копітку працю вчителів Н.В.Скиртач, О.В.Нюкало, А.О.Дубініна, К.М.Ткачової, Н.М.Анисенко, Н.І.Хоменко,Н.П.Богдан, Л.В.Врублевської, Н.І.Машковської, В.О.Іванісової, М.В. Воронкіної, Л.М.Степанової , Н.В.Касян, В.Д.Гіренко, С.Ю. Матвєєвої, В.В.Веселова, С.Л. Клев-цової, Н.В.Вишенської.

З честю вийшли переможцями на міському етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яци-ка М.Сало, М.Шиманович, Д.Богатирьова, М.Зазуліна, О.Кальченко, С.Левчук, Всеукраїн-ського конкурсу імені Шевченка – Т.Гойдіна, І.Шевченко, Д.Богатирьова, М.Шиманович, В.Мєлай, яких підготували вчителі української мови та літератури. У Всеукраїн-ському конкурсі есе “Я - європеєць” М.Шиманович посіла І місце на обласному рівні. Численні перемоги у всеукраїнських та міжнародних поетичних та перекладацьких конкурсах здобув учень сьомого класу Д.Хабаров.

Результативною виявилася участь команди школи на міському брейн-рингу. І в цьому заслуга як учнів 10-Б класу В.Калініна, Б.Біловола, М.Омельченка, М.Гришая, А.Фаєвої, так і їхнього керівника Т.О.Войтенко.

Ми можемо також пишатися й командою учнів (В.Кісь, Н.Рідько , Д.Махіненко , М.Калашникова, Т.Удод, В.Калінін, Г.Кривунь, К.Лобанова,
К. Хохлачова), які в міському фестивалі дитячо-юнацької журналістики “Прес-хвиля-2013” вибороли перше місце в конкурсі відеороликів “Я люблю Україну”. А О.Голтвенко стала дипломантом міського фестивалю пісні “На хвилях ретро”. Порадували здобутками педколектив і юні художники К.Серединська, О.Юрченко, які посіли ІІ місце у конкурсі плакатів у межах мі-ської молодіжної акції “Стоп — насиллю”, а також К.Щербаков, який виявив талант художника на місь-кому зльоті юних друзів природи “Турбуємося про майбутнє довкілля разом”.

І це лише незначний перелік досягнень школи до Дня її честі. А попереду ще чимало нових здобутків, адже учні школи взяли участь у багатьох обласних і республіканських конкурсах, перемоги в яких оголошуватимуть у березні в Дні вшанування Великого Кобзаря.

Значні досягнення школи – не одноденна акція. Для того, щоб вона стала однією з найкращих, у всі роки докладали зусиль талановиті, творчі вчителі, яких очолювали мудрі директори. Багато років тому чимало добрих традицій склалося в Бердянській спеціалізованій школі №16 завдяки керів-ництву О.М.Чаплигіної. Новий струмінь ініціативи, творчості, командного духу вніс у життя школи М.А.Кондратюк. Їхні зусилля й сьогодні дають добрі сходи.

Ми вітаємо школу з днем народження, зичимо їй залишатися такою ж юною та успішною й обіцяємо берегти, примножувати й високо нести її честь.

Оксана Олейникова, директор БСШ №16 

еля 05 окт 2016 в 18:12 # Ответить
хуйня це все

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама