головна » статті

День працівника сільського господарства. “Добробуту, щастя, здоров`я!”

24.11.2016

Минулого четверга у районній державній адміністрації керівники району та аматори сцени вітали трудові колективи та передовиків з професійним святом – Днем  працівників сільського господарства.

Олександр Стариков

 

А пишатися є чим – цьгорік агропідприємства Бердянського району зібрали щедрий коровай – 152 тис. тонн зернових. Це другий результат серед районів Запорізької області. І саме завдяки таким високим показникам Запо-різька область у цілому вийшла на друге місце в Україні. Отже, не буде перебільшенням думка про те, що хлібороби Бердянщини – серед лідерів нашої країни.

Про це у вітальному слові говорили голова райдержадміністрації Роман Молодецький та голова районної ради Жанна Васильчик та Алла Токарєва. Помічник народного депутата Олександра Пономарьова Алла Токарєва передала аграріям не тільки привітання, але й подарунок – відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації отримав від нардепа оргтех-ніку, яка дуже необхідна для ефективної роботи.

– Від імені народного депутата Олександра Понома-рьова вітаю вас з вашим професійним святом. Бажаю вам миру, здоров'я, благополуччя, процвітання, а головне – щоб урожай ваш завжди був високим, податки – низькими, а погода – сприятливою, – сказала Алла Дмитрівна. – Велике спасибі за вашу працю і низький вам уклін.

Почесну грамоту Запорізької обласної державної адміністрації отримав директор ПП “Шевченко” Вілен Павлик; Почесними грамотами  департаменту АПК  нагородили бригадира ПАП “Росія” Сергія Веленгуру, директора ПСП “Перемога” Тетяну Солонину, директора ТОВ “Долинська” Володимира Тарак. Почесною грамотою обласної ради нагороджено тракториста ДП “Запоріжжя- Агро” Олександра Кривиченка.

За велику благодійну діяльність, значний особистий внесок у розвиток  району  званням “Почесний громадянин Бердянського району” нагороджено ветерана праці Володимира Йосиповича Стешенка; директора ПСП “Шевченко” Вілена Павлика та Заслуженого працівника сільського виробництва, директора ФГ “Мрія” Миколу Григоровича Линника (посмертно). Нагороду отримав син – Григорій Линник.

Нагрудний знак “За розвиток Бердянського району” отримав заслужений ветеран Іван Сергійович Шарай.

Приємно, що більшість грамот та грошові винагороди отримали рядові працівники агроформувань. Зокрема – комбайнер Віктор Щербина та водій Олександр Бобрулько з ПП “Росія”(перше місце у змаганні на приз “Золотий колос”). За друге місце – комбайнер Олександр Калайтан та водій Дмитро Анохін. Третє місце – у комбайнера ДП “Запоріжжя- Агро” Віктора Попова.

Нагороди за високі показники у змаганні отримали  також комбайнер Сергій Губанов та водій Максим Коробейніков з ПП “Росія”.

Понад тридцять представників трудових колективів отримали грамоти райдержадміністрації та районної ради. Серед них – Сергій Назаренко, бригадир тракторної бригади АФ “Шевченко”, тракторист Євген Заїка з ЧП “Войні-ков”, Світлана Легкун, оператор машинного доїння  з ДП “Запоріжжя-Агро”, тракторист Валерій Петрівний з ФГ “Дубовик”, голова фермерського господарства “Агро-Авангард” Олександр Москаленко, агроном Микола Білоусенко з ТОВ “Щедрий лан”, зав. ветеринарною аптекою Валентин Дєдух та інші.

Середній вік переможців – трохи більший за 30 років, тож можна сказати, що на заміну ветеранам прийшло нове наполегливе покоління, гідна зміна.

Свій внесок у загальне свято зробив районний комітет працівників АПК (керівник Борис Будніков). Він нагородив Почесними грамотами обласного комітету працівників АПК директора ДП “Запоріжжя -Агро” Валерія Латошина, голову профкому цього підприємства Ольгу Чурилову, бухгалтера Людмилу Чернову.

Почесні грамоти президії райкому профспілки АПК отримали Дмитро Шевель (АФ “Промінь”), Олександра Зубцова ( ФГ “Агро”), Лариса Тиховод  (АФ “Шевченко”), трактористи Микола Самойлов, Анатолій Доля та Михайло Васюхно (всі – з ФГ “Марія”).

Живе українська нива! Тож побажаємо всім – нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця трударів завжди отримує належну винагороду!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама