головна » статті

День вчителя. Районне свято педагогів

10.10.2013

Жовтневої пори вчителі з усього Бердянського району вже традиційно зібралися у Новопетрівському ДОЛ «Весна», щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. Котрий рік поспіль осінь стала часом підбиття підсумків роботи сільських вчителів та вихователів дошкільних закладів – найкращі та найактивніші отримали грамоти, подарунки, інші відзнаки. Але про все по порядку…

Хоча погода минулої п’ятниці зустріла викладачів похмурим небом та дощиком, у залі ДОЛ «Весна» панувала тепла атмосфера, було світло й затишно від привітних посмішок.

Свято разом з усіма освітянами Бердянщини зустріли голова райдержадміністрації Володимир Чепурний, заступник голови районної ради Жанна Васильчик, депутат Верховної Ради України IV скликання Іван Бастрига, помічники народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарєва та Юрій Люцканов, начальник відділу освіти Володимир Липський, голова проф-організації вчителів району Сергій Шевченко та багато інших. Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю, підкріплюючи  добрі слова подарунками.

Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити викладачів за їх копітку, на-полегливу, часто нервову роботу, за безсонні ночі над уч-нівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

Під гучні оплески нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району» були нагороджені вчитель української мови та літератури Андріїв-ської школи Анжела Страшко та вчитель математики Берестівської школи Ніна Остапенко.

Близько 20 педагогів були нагороджені грамотами Бердянської районної ради, райдержадміністрації, Запорізької облдержадміністрації. Ще понад 20 викладачів отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Були відзначені й переможці конкурсу «Кращий керівник гуртка-2013».

За результатами минулого навчального року найкращими школами визнано Андріїв-ську спеціалізовану (дир. Людмила Кріпак) та Осипенківську (дир. Ігор Тарасенко) й Миколаївську (дир. Любов Тахтаджиєва) загальноосвітні школи. Особливу увагу приділили й Миколаївському дитсадку (кер. Надія Гетало), який відзначив своє 50-річчя.

Від народного депутата України Олександра Понома-рьова пухнасті пледи вчителям, які відзначили 60-річний ювілей, та тим викладачам, які працюють на освітній ниві понад 45 років, вручила помічник нардепа Алла Токарєва. Такий же теплий подарунок отримала чудовий спе-ціаліст та творчий вчитель математики Карло-Марксівської загальноосвітньої школи, яка відзначила свій 70-річний юві-лей та 46 років віддала навчанню дітей, Ніна Петрівна Макаренко.

З побажаннями творчих злетів та професійних перемог керівникам районних методичних об’єднань пам’ятні подарунки вручив Іван Бастрига. Також Іван Михайлович підготував подарунки і для восьми молодих педагогів, у яких в цьому навчальному році з’явився перший запис у трудовій книжці.  

Концертну програму, яка не давала гостям свята сумувати, цього року підготувала Андрівська освітня дільниця. За мотивами безсмертних та завжди актуальних стрічок Леоніда Гайдая вчителі Андрів-ської та Троянської шкіл, вихователі Троянського дитсадка, спеціалісти Будинку культури підготували веселі виступи, що запам’ятаються надовго.

 

На знімках: вгорі – педагогів грамотами райдержадміністрації нагороджує В.П.Чепурний;  внизу – молоді вчителі, у яких в цьому навчальному році з’явився перший запис у трудовій книжці; в центрі – народний депутат України IV скликання І.М.БАСТРИГА вручає подарунок завідуючій дитсадком «Оленятко» Н.О.ГЕТАЛО. 

Марина Галаган

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама