головна » статті

День журналіста відзначили спільнотою у колі друзів

12.06.2020

За дату святкування Дня журналіста України було визначено 6 червня – день прийняття у 1994 році Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

Відтоді щороку 6 червня журналістська спільнота урочисто відзначає своє профе-сійне свято. А ще протягом двох десятиліть напередодні, в кінці травня – на початку червня, у Бердянську проходив Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо». На жаль, цього року такого спілкування нас позбавив карантин, який вніс корективи в життя не лише нашої держави, а й усієї планети.

Все ж ніщо не завадило відзначенню нашого свята у медійних колективах міста. Депутати Бердянської місь-кої ради на чолі зі своїм спікером Олексієм Холодом у п’ятницю, 5 червня, побували у журналістів телекомпаній «ТБ-Бердянськ» і «ЮГ», редакцій газет «Південна зоря» і «Бердянские ведомости», радіо «Азовская волна», порталу PRO.berdyansk.biz та інших ЗМІ міста. Зокрема, у редакції «Південної зорі», крім вручених квітів, святкового торту тощо, ми почули вітання від секретаря міськради Олексія Холода, депутатів Володимира Безверхого, Жанни Безродньої, Василя Бокоча, керівника прес-служби міськради і міськвиконкому Ірини Єгорової. На згадку про святкову подію разом сфотографувалися біля па-м’ятного знака на честь бердянських журналістів.

«Південнозорянці» також висловлюють щиру подяку депутату Василю Бокочу, який того дня зробив значний внесок у благоустрій території біля редакції газети.

Під час вітання владним «десантом» наших колег інформаційної групи «Про100» керівник Бердянської міської організації Національної спілки журналістів України Юлія Тисленко вручила грамоти творчої організації Валентині Прядченко, Анатолію Кириленку і Сергію Старушку.

Приємно було отримувати  вітання зі святом від інших владних структур, керівників організацій і відомств, шанованих людей міста, району, краю, області, від колег з регіонів. Зокрема, у вітанні Бердянської райдержадміністрації колективу авторитетного в нашому районі видання говориться: «Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників по всій Запорізькій області».

З Днем журналіста нас привітали начальник Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко, керівництво головного управління Національної поліції України в Запорізькій області, ТБ «Українська енергетична біржа» та інші.

Віктор МИХАЙЛИЧЕНКО.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама