головна » статті

Депутати розподілили кошти обласного бюджету

05.03.2020

Позачергова сесія Бердянської районної ради розглянула 24 питання з проблем життєдіяльності району. Серед них – уточнення програм медичного обслуговування,  соціально-економічного сектору та інші.

 

 

Розпочалася сесія з привітання ювілярів. Величезні букети квітів та вітальні адреси від райради та народного депутата України Олександра Пономарьова отримали депутат районної ради, голова однієї з постійних комісій райради Валентина Кущ  та голова Берестівської об’єднаної територіальної громади Наталя Кушнір.

 

 

 

 

 

Привітали також іменинника – депутата Григорія Линника.

 

 

 

 

 

Про криміногенну ситуацію

Перший заступник керівника Бердянської місцевої прокуратури О.Маленко, відповідаючи на запитання депутатів про перспективу розкриття випадків пограбування громадян у Азовському, Новотроїцькому  та Миколаївці, доповів, що слідство триває.

Доповідач повідомив також, що минулорік кількість тяжких злочинів зменшилася зі 149 до 117, особливо тяжких злочинів – з 5 до 4.

Протягом року до суду для розгляду скеровано 115 кримінальних  проваджень щодо правопорушень, вчинених у Бердянському районі. Виявлено 87 осіб, які вчинили правопорушення. З них 40 – які раніше вчиняли злочини, 23 особи, які порушували закон у стані алкогольного сп’яніння; 5 – групових; 6 – неповнолітніми особами. Виявлено 6 адмін-правопорушень, пов’язаних із корупцією, одну особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Впродовж 2019 року до прокуратури надійшло 1085 звернень громадян, з яких 609 вирішено по суті, 476 відправлено по належності до інших відомств. Зареєстровано 22 кримінальних провадження щодо дій працівників Бердянського відділу поліції.

Впливають на якість життя

Слід зазначити оперативність, з якою були підготовлені документи на сесію. Тільки-но у четвер, 27 лютого, було прийнято рішення Запорізької обласної ради про виділення коштів на об’єкти Бердянського району, як уже наступного дня депутати ухвалили рішення про співфінансування трьох об’єктів, на які були направлені гроші.

Зокрема, на будівництво котельні Андрівської школи
(1 млн 500 тис. грн – обласні гроші, 150 тис. – районні гроші), будівництво водопостачання в с. Новотроїцькому, третя черга (620 тис. грн), ще 60 тис. грн на благоустрій дитсадка «Ромашка» Дмитрівської сільради та 20 тис. грн на придбання спліт-системи для Дмитрівського центру культури та спорту.

Депутати розглянули та затвердили районну Програму «Розвиток паліативної та іншої допомоги в галузі охорони здоров’я в Бердянському районі на 2020 рік», ініціатором та розробником якої стали спеціалісти КНП «Андріївська ЦРЛ». Даною програмою передбачається, зокрема, й закупівля медичного і технічного обладнання. Таким чином, найближчим часом в Андріївській ЦРЛ з’явиться апарат УЗД, на закупівлю якого виділено 480 тис. грн  і який буде придбано завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів: 300 тис. грн з районного бюджету (за рахунок залишків медичної субвенції), 30 тис. грн – з бюджету Берестівської ОТГ, 60 тис. грн – бюджетні кошти Андріївської селищної ради. Ще 90 тис. грн – це кошти спеціального фонду КНП «Андріївська ЦРЛ».

Призовні та інші справи

Депутати прийняли рішення про виділення коштів на виконання програм «Призовна дільниця», розвитку культури та спорту; розвитку ос-віти; соціальної підтримки ветеранів війни та праці; про забезпечення лікування хворих на цукровий діабет; програми «Безпечні пологи» та деяких інших.

Внесено ряд змін у договори оренди нерухомого майна спільної власності.

За ініціативою комісії з гуманітарних питань видані доручення працівникам апарату про підготовку на чергову квітневу сесію райради проекту рішення щодо недопустимості поширення наркотичних речовин через закладки на територіях району, а також звернення до Мінохорони здоров’я   щодо намірів закриття чи скорочення штатів психоневрологічного та протитуберкульозного диспансерів.

Олександр СТАРИКОВ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама