головна » статті

Десять дитячих закладів оздоровлення та відпочинку прийняли 13 105 дітей

29.08.2019

Такі дані 27 серпня на щотижневій апаратній нараді озвучила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань.

З 15 травня поточного року це управління займається питаннями оздоровлення та відпочинку дітей, а також контролем діяльності закладів оздоровлення та відпочинку дітей у м. Бердянську відповідно до Закону України.

У цьому курортному сезоні у Бердянську діють 10 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які мають відповідний акт готовності закладу до оздоровчої кампанії. Виконавчий комітет Бердянської міської ради тримає на постійному контролі діяльність вищевказаних закладів. Розпорядженням міського голови затверджено оперативний штаб з координації оздоровчої кампанії. На даний час оперативним штабом проведено 40 моніторингових обстежень вищевказаних закладів. Члени штабу перевіряли наявність дозвільної документації на діяльність закладу; організацію охорони, медичного обслуговування дітей, харчування в закладах, дотримання санітарного законодавства; наявність умов на оздоровлення дітей з інвалідністю; дотримання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту; організацію виховної роботи та дозвілля дітей, фізкультурно-спортивної діяльності закладу тощо.

Під час перевірок було виявлено ряд порушень. Усі вони зафіксовані в актах моніторингових обстежень закладів, їх усунення першочергово перевірялося під час повторних перевірок. Порушення усувались на момент обстежень або надавалася письмова відповідь про усунення протягом доби.

З початку оздоровчого сезону станом на теперішній час вищевказаними закладами прийнято 13 105 дітей.

Серед бердянських дітей за рахунок коштів бюджету та інших джерел пройшли оздоровлення 274 дитини, зокрема:

- за рахунок державних коштів (ДПУ “АРТЕК”, ДП “УДЦ “Молода гвардія”) оздоровлено 62 дитини;

- за рахунок обласного бюджету оздоровлено 121 дитину;

- за рахунок місцевого бюджету оздоровлено 25 дітей;

- за рахунок інших джерел оздоровлено 50 дітей, ще оздоровлюються у 4-й зміні 16 дітей.

Літо вже завершується, як і діяльність закладів оздоровлення та відпочинку. На сьогодні п’ять закладів уже завершили оздоровлення дітей, з ДОЦ «Червона гвоздика» та ДОЦ «Райський куточок» 27 серпня від'їхали діти з останньої зміни, ще три дитячі заклади завершать оздоровлення дітей протягом трьох наступних днів.

Прес-служба міської ради і міськвиконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама