головна » останні новини

Для запорізької молоді стартує обласний конкурс наукових робіт

26.09.2019

За повідомленням управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку науково-дослідного інтересу до проблем розвитку Запорізького регіону.

До участі в конкурсі запрошується молодь Запорізького регіону.  Переможці визначаються в таких категоріях: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації всіх форм власності; молоді спеціалісти промислових підприємств, установ та організацій області всіх форм власності віком від 18 до 35 років; молоді науковці (доктори, кандидати наук, докторанти, аспіранти, викладачі, здобувачі, наукові працівники віком до 35 років).

Конкурс проводиться у номінаціях:

- фізико-математичні науки;

- біологічні, хімічні, екологічні науки;

- географічні та геологічні науки;

- технічні науки;

- сільськогосподарські науки;

- історичні та культурологічні науки;

- економічні науки;

- філософські та соціологічні науки;

- філологічні науки;

- юридичні науки;

- педагогічні та психологічні науки;

- медичні та фармацевтичні науки;

- мистецтвознавство, архітектура та дизайн;

- державне управління та політичні науки;

- фізичне виховання та спорт;

- менеджмент управління.

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією, до складу якої  входять наукові працівники закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації всіх форм власності.

Переможцям виплачується премія, розмір якої є однаковим для всіх переможців. Розмір премії визначається рішенням комісії в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення конкурсу на відповідний рік.

Детальніше з положенням про конкурс можна ознайомитися на сайті облдержадміністрації в розділі «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБЛАСНІ КОНКУРСИ ТА ФЕСТИВАЛІ».

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама