головна » статті

До Дня довкілля

18.04.2019

Дорогі земляки! Традиційно третьої суботи квітня в Україні проводиться День довкілля, який цього року відзначатиметься 20 квітня. 

Метою його проведення є покращення стану навколишнього природного середовища, облаштування зелених зон, поліпшення санітарного стану прибудинкових територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Ми повинні завжди пам’ятати, що природа - наш дім, з нею пов’язане наше повсякденне життя. Вона не визнає ніяких кордонів, але дуже потерпає від недолугого втручання і не прощає споживацького ставлення до себе. Тому кожен повинен особистим прикладом сприяти наведенню порядку з благоустрою на території, де ми мешкаємо.

Звертаємося до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, лідерів громадських організацій, політичних партій, депутатів місцевих рад, жителів району згуртуватися та взяти активну участь у наведенні порядку, належного санітарного стану на прилеглих та закріплених територіях, адже бажаного результату буде досягнуто, лише якщо кожен зробить свій внесок у суспільно корисну справу.

Бердянська районна державна адміністрація.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама