головна » статті

До податківців завітали школярі

12.12.2019

Напередодні Всеукраїнського тижня права в Бердянському управлінні податкової служби відбувся День відкритих дверей. Для учнів 9-го класу Бердянського муніципального ліцею податківці провели екскурсію.

Розпочалась зустріч у кабінеті керівника податкової, де начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова розповіла гостям про історію створення та реформування служби, її нову структуру та особливості роботи, пріоритетами якої є надання сучасних сервісних послуг бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника та сприяння інвестиційному процесу.

За чаюванням зі смаколиками школярі запитували про діяльність податківців та про особливості податкової системи.

Продовжилась екскурсія відвідуванням відділу по роботі з податковим боргом, сектору обслуговування платників, фахівці яких відповіли на численні запитання старшокласників.

Радо зустріли ліцеїстів й у Центрі обслуговування платників Бердянського управління. Спеціалісти розповіли про функції модератора ЦОПу, про послуги, що надаються бердянським платникам податків. Гості з цікавістю спостерігали за роботою працівників центру, процесом сервісного обслуговування відвідувачів.

На завершення заходу учні подякували бердянським податківцям за цікаву зустріч та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама