головна » останні новини

До уваги органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, пересічних громадян!

31.10.2019

Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області проводяться роботи щодо виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» щодо невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, право власності чи користування (в тому числі договори оренди), які було посвідчено до 2004 року відповідним правом.

Відповідно до п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набуття чинності цим Законом, є дійсними, а земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

Але слід звернути увагу що право, яке виникло на землю до 2004 року та посвідчує ваше право на земельну ділянку, потрібно внести до Державного земельного кадастру шляхом подання відповідної документації із землеустрою до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Для цього власнику або користувачу земельної ділянки слід звернутися до землевпорядної організації для розроблення відповідної документації із землеустрою.

Міськрайонне управління у Бердянському районі та  м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру  у Запорізькій області. 

silkypix developer studio pro5 v5.0.44.0 final eng rusult 21 янв 2020 в 12:12 # Ответить
silkypix developer studio pro5 v5.0.44.0 final eng rusult
We stumbled over here coming from a different web page and thought I may as well check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to looking over your web page repeatedly.| а

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама