головна » останні новини

До уваги отримувачів житлової субсидії

23.01.2020

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати управління праці та соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо наступного:

- зміни складу зареєстрованих у житловому приміщені (будинку) членів домогосподарств;

- зміни соціального статусу члена домогосподарства (звільнення з роботи, призначення пенсії тощо);

- зміни у складі сім’ї члена домогосподарства (реєстрація шлюбу, розлучення);

- здійснення одноразової покупки яка перевищує 50 тис. грн або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок) тощо;

- здійснення покупки транспортного засобу, з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа).

Усі вище перелічені обставини впливають на визначення права для отримання житлової субсидії, що призводить до переплати бюджетних коштів, які підлягають поверненню до державного бюджету.

Так, за результатами верифікації, отриманої відповідно до Закону України “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”, станом на 15.01.2020 року в місті 259 домогосподарств, які отримують житлову субсидію, здійснили одноразову покупку, яка перевищує 50 тис. грн., та 37 домогосподарств здійснили покупку транспортного засобу, з дати випуску якого минуло менше п’яти років, та своєчасно не проінформували про такі зміни.

Управління праці та соціального захисту населення звертає також увагу про необхідність надавати нові реквізити при отриманні нових документів (паспорт, ідентифікаційний код).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4-70-37.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама