головна » статті

До захисників в окопах

05.07.2019

Волонтери з ГО «Наші Атланти» знову побували на передовій, вручивши мужнім захисникам такі очікувані гостинці від бердянців.

Вони також передали щирі вітання від справжніх поціновувачів їхнього нинішнього подвигу.

 Розповідає одна із засновниць цієї організації, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ Анетта Омельченко: «Як завжди, були нелегкі збори в дорогу, переживання за майбутні зустрічі... Ми разом із Миколою Тюркеджи відвідали п’ять точок. Всюди нас чекали, трішки довелося змінити маршрут, але доїхали і відвідали всіх, з ким планували зустрітися. Під час цієї поїздки ми передали тепловізор воїнам «Карпатської Січі» від наших латвійських друзів із організації «Sos palidziba ukrainas armijai». Передаю від наших захисників щирі слова подяки друзям із братньої Латвії! 

Дякую також усім, хто допоміг зібратися в цю подорож і, звичайно, нашим захисникам за наше мирне небо,

 можливість спокійно ходити на роботу, відпочивати на морі. Не можу не згадати родину Зінченків, Тетяну Татаренкову, Галину Аннєнкову, Степана Гериліва, Світлану Степаненко, Юрія Шульгу, Олега Назаренка, Миколу Тюркеджи, Павла Порохню, Сергія Неділю, Тетяну Подумей, Світлану Ушанову, Наталю Турків, Олену Нюкало, Олену Шишкіну, Інну Власову, Марію Греб, Аллу Сердюк, Віталія Расторгуєва, Раїсу Кіпершлак, Світлану Білокінь, Ольгу Практику, Тетяну Шилову, Вікторію Скрипку, Вікторію Щербину та багатьох, які активно й постійно долучаються до нашої волонтерської діяльності.
 Хлопцям на передовій ми роздали засоби від комарів від Вікторії Скрипки, мішки від Влада Дроздова, овочі, фрукти, миючі засоби та багато чого іншого. Як завжди, були щирі слова подяки за наші маскувальні сітки і хоч їх було шість – все одно не вистачило… Дякую усім, хто ріже тканину та плете маскувальні сітки! Завжди є потреба в засобах маскування і нам так не вистачає людських рук… Влітку зазвичай більше людей має можливість прийти до нас на допомогу, тому ми чекаємо усіх бажаючих гарно провести час. Велика потреба є в питній воді. Дуже дякую керівництву підприємства «Срібна роса» за постійну допомогу. Якщо у вас дома є не чисті 5-6 л пластикові бутилі, приносьте до нас...». 

…Це, звичайно, не остання поїздка бердянських волонтерів у зону бойових дій, бо ж, незважаючи на жару, хлопці охороняють наш спокій. Шануймо їх і давайте не забувати ціни нашого мирного життя...

Фото з архіву Анетти Омельченко.

Степан Герилів, журналіст 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама