головна » останні новини

Дорослі! Потурбуйтесь про дитячий відпочинок!

24.05.2019

Пропозіця надійшла від активних шестикласників Червонопільської школи. Озвучила її  у зверненні до очільників громади вихованиця літературного гуртка «Світанок», що працює  у школі під керівництвом вчительки української мови, члена НСПУ та НСЖУ Т. Катрич-Сугалової.

Наші мами і тата хочуть бути спокійні, коли ми відпочиваємо, особливо в літній період. Ми, діти, хочемо бути щасливими, відчувати підтримку з боку наших рідних, а також місцевої влади. Ми маємо на це право.

Наші батьки звернулися з клопотанням до сільської ради про встановлення  майданчика на території Широкої (частини села Червоне Поле  в районі траси). Є прекрасне місце відпочинку в центрі села, але ж до нього добиратися небезпечно, і наші рідні дуже хвилюються, коли ми опиняємося на дорозі.

У так званому парку в Широкій є тільки стіл і лавки, зроблені старшокласниками, але немає жодного атракціону. Ми не раз прибирали цю територію на суботниках, маємо надію, що на прохання наших рідних відгукнуться представники місцевої влади і допоможуть в організації дитячого відпочинку.

Юліана Скромтаєва,  шестикласниця

Автор Юлиана 26 май 2019 в 16:05 # Ответить
Чи е у нас надия ??????
дякую тым хто турбуеться про своих дитей будемо ради тоди колы майданчик буде готов. тоди я буду впевнина що батькам не треба турбуватысь про своих дитей.
ЮЛИАНА 26 май 2019 в 15:54 # Ответить
Я АВТОР ТВОРУ
Потурбуйтесь про дитей!!!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама