головна » статті

ДП «Бердянський лісгосп» повідомляє. Найстрашніший ворог лісу – вогонь

30.08.2013

З початку року на землях державного лісового фонду державного підприємства «Бердянське лісове господарство» сталося 10 лісових пожеж на загальній площі 4,04 га. Завдано збитків лісовому господарству на 6,6 тис. гривень.

Працівниками державної лісової охорони постійно проводяться роз’яснювальна робота серед населення через ЗМІ та бесіди. Пожежонебезпечний період ще триває, і знову виникли пожежі. Цього разу – біля дачних кооперативів поблизу села Радивонівка. 12 серпня через необережне поводження з вогнем загорівся комиш біля дач, а разом з ним – лісові насадження навколо них. Для гасіння пожежі були залучені власні сили працівників Осипенківського лісництва. Пожежами пройдено 1,5 га лісових насаджень, завдано збитків на 2,5 тис. гривень. Матеріали для розслідування та встановлення винних у  виникненні пожеж осіб передані до правоохоронних органів.

Основними причинами виникнення лісових пожеж залишаються неконтрольовані сільськогосподарські пали, випалювання сухої трав’янистої рослинності вздовж доріг та не-обережна поведінка населення з вогнем.

Державне підприємство «Бердянський лісгосп» звертається до всіх керівників господарств та організацій району, з територіями яких межують лісові масиви та лісосмуги, з проханням  надавати допомогу працівникам  державної лісової охорони  в організації патрулювання  лісових масивів, на випадок пожежі виділяти людей та автотранспорт для їх перевезення до місць осередків пожеж, активізувати профілактичну роботу серед населення щодо збереження лісових насаджень від вогню.

Пам’ятайте, найстрашніший ворог лісу – вогонь!

С. Коз’яковА, головний лісничий ДП «Бердянський лісгосп»

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама