головна » останні новини

ДСНС рекомендує. Обережно: cонце!

26.07.2013
Коли сонце перебуває у своїй найбільш активній фазі – з 12.00 до 16.00, люди з підвищеною чутли-вістю до спеки мають залишатися у прохолодних приміщеннях. Використовуйте кондиціонери та вентилятори. При цьому остерігайтеся протягів та переохолодження.

ДСНС рекомендує вам вживати якнайбільше води та інших безалкогольних напоїв для попередження зневоднення організму. Пам’ятайте, у спеку людина витрачає велику кількість рідини та солей через шкіру і дихальні шляхи. Для компенсації втрат рідини та мікроелементів лікарі радять вживати підсолену та мінеральну лужну воду, кисломолочні напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, несолодкі відвари ягід та фруктів, зелений чай. Обмежте вживання газованих напоїв. Будьте уважнішими, до-глядаючи осіб похилого віку, дітей, хворих людей. Їм необхідно пити більше води, не чекаючи почуття спраги.

За можливості обмежте фізичні навантаження особливо на сонці та в години най-більшої спеки. Носіть одяг з легких та натуральних матеріалів, головні убори, уникайте тісного одягу. Частіше приймайте душ, промивайте ніс і горло.

Вживайте їжу, яка легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів та мінеральних речовин. Надавайте перевагу овочам та фруктам, уникайте вживання алкоголю. У разі виникнення симптомів отруєння, негайно звертайтеся до лікаря.

Просимо вас відповідально ставитися до власного життя та здоров’я! Пам’ятайте – попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама