головна » статті

Кубок пам’яті воїна-афганця Проходи

29.03.2018

На базі Осипенківської ЗОШ пройшов 17-й за ліком щорічний волейбольний турнір юнацьких команд на Кубок пам’яті загиблого земляка, воїна-афганця, сапера  Володимира Проходи, що 18 березня у 1986 року підірвався на ворожій міні.

На цей патріотичний турнір, як завжди, приїздить багато афганців, що пройшли випробування війною. Діти, слухаючи  їхні розповіді, вдивляючись в їхні нагороди, емоційно переживають, шукаючи власні відповіді на почуте і побачене.

 Ветерани-афганці, за традицією, відвідали могилу побратима та провідали батьків загиблого земляка.

У змаганнях взяли участь  команди юнаків Осипенківської ОТГ, Берестівської ОТГ, збірна команда Андріївської та Новотроїцької шкіл.

Турнір  проводився згідно з правилами гри у волейбол, команди грали по круговій системі. 

Відкрила змагання гра збірних команд юнаків Осипенківської  ОТГ (Осипенківська ЗОШ та Новопетрівська ЗОШ) і Берестівської ОТГ (Берестів-ської ЗОШ та Троїцької ЗОШ). Зустріч закінчилась з рахунком 2:1 на користь команди Осипенківської об’єднаної  територіальної громади.

Друга гра між командами  Берестівської ОТГ і юнаками збірної команди Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ закінчилась з результатом 2:0 на користь Берестівської ОТГ.

Третя зустріч між командами Осипенківської ОТГ та збірної команди Новотроїцької ЗОШ та Андріїв-ської СРШ закінчилася з результатом 2:0.

Переможці турніру нагороджені Кубком, медалями, грамотами. Призери – медалями та грамотами. Крім того, був визначений кращий гравець змагань – учень Новопетрівської ЗОШ Олександр Ломоносов. Його нагородили іменним кубком.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама